UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pracownik ochrony z narażeniem życia próbował zatrzymać drobnego złodziejaszka. Za 12,50zł/h tak się narażać? Dobrze, że mu po nogach nie przejechał.
  • @Wrr - pytanie pracownik ochrony, czy zwykły bez kwalifikacji? to różnica, kwalifikowany mógłby ująć gościa a zwykły dozorca nie mam takiego prawa, może najwyżej biec za nim i nic więcej. Taka to pseudo ochrona, wszystko jakieś niesprawne. A będzie coraz gorzej, bieda się zaczyna coraz więcej bedzie kradzieży bo ludzie lubia luksus i nic nie robienie. Elbląg kiedyś taki spokojny a teraz to ja nie poznaję swego miasta, rozboje kradzieże, itd. to początek góry lodowej.
  • @Wrr - Nie ważne za ile, jak się podejmujesz wykonania pracy to liczy się rzetelność !
  • @Wrr - Ja narażam się za 8zl/h. ..
  • ty jeetes głupi jak but, a do tego nie masz zielonego pojecia nawet o swoich prawach wiec nie wypisuj bzdur!!!!!
  • kazdy obywatel moze ujac przestepce!!!!! nie trzeba byc do tego ani policjantem ani przcownikiem ochrony, a tym bardziej nie ma znaczenia czy to kwalifikowany pracownik ochrony czy tez nie. Sprawdz roznice tych dwoch pojec a potem sie wypowiadaj!!!!!
  • @WRRRRR jako zwykly obywatel mozesz ujac sprawce przestepstwa -ująć w celu przekazania odpowiednim służbom. Wiecdowiedz sie jakie masz prawa w takiej sytuacjizanim zaczniesz mądrkowac.
Reklama