UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Brawo dla Pani Urszuli. zlodzieje w białych kołnierzykach. za czasów Po i PSL żaden sąd by się tą sprawą nie zajął wtedy było przyzwolenie na okradanie emerytów amber Gold jest tego przykładem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  81
  46
  kasi(2021-02-25)
 • Amber gold za czasów po-psl pokrzywdzeni na łączną kwotę 850 000 000zl. Ludzie pokrzywdzeni przez get back za czasów pissu na łączną kwotę 2 300 000 000zl czyli prawie cztery razy więcej. Więc statystycznie, więcej emerytów zostało okradzionych za czasów pisuu. Czasem warto nie powtarzać bezsensownej propagandy i sprawdzić fakty.
 • Idealny obraz Twojej osoby - wierny jak cień. Mówisz prawdę. Jestem psychologem na emeryturze. "ZAWSZE STARAJ SIĘ DORÓWNYWAĆ IDEALNEMU WYOBRAŻENIU SWOJEJ OSOBY"
 • Goebbels byłby dumny. ..
 • rozumiem, że wiesz iż w Getback inwestowali tylko emeryci, co ty piepszysz deklu, emeryci nie mają pojęcia o funduszach sekurytyzowanych i firmach windykacyjnych, dzięki takim dzbanom jak ty tvn jeszcze ma jakąkolwiek widownie, a wybiórczą ktokowliek jeszcze kupuje. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  11
  kreciol(2021-02-25)
 • @kreciol - Żaden emeryt nie utopił w getback, żaden, na tvpis słyszałem. ŻADEN. Pseudoeksperci mówili.
 • Pewnie jacyś resortowi i czerwonuchy na pewno ale większość utopily banki i fundusze inwestycyjne. zatem nie i skuteczniej demagogii
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Kreciol(2021-02-26)
 • No właśnie za po i reszty sprawa Amber gold została ujawniona A teraz stoi w miejscu bo skoki i pisy ukończone w tym po jajca
 • @kreciol - Dzięki, pocieszyłeś mnie, że PiS pozwolił Getbackowi okraść tylko ludzi w wieku przedemerytalnym. To pozwala mi z nadzieją i zaufaniem patrzeć na te rząd.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  KatNaIdiotów(2021-02-26)
 • @KatNaIdiotów - jak rozumiem, czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną, ja nic nie twierdze, odpowiadam wyłącznie jednemu deklowi wykazując jego zerowa inteligencję. .. ale jak widzę, jesteś w jego klanie, zatem szkoda mojego trudu. .. afera ma lat parę i nie wiem kto pozwolił komu kogo okraść gdyż nie mam, powiedzmy, wglądu do akt. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kreciol(2021-02-26)
Reklama