UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A dla mnie to nie dorzeczne. Na siłe nie każą podpisywać. Jak podpiszą to trudno - chcącemu nie dzieje się krzywda. Człowiek głupi to potem ma problemy. Ludzie rzeczy za 40 koło - tylko wystarczy wplacic 1000 - trzeba być cebulą, żeby dać się w to złapać. Masakra.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    51
    Tralala(2021-02-25)
  • @Tralala - Zobaczymy czy bedziesz taki bystry w wieku tych ludzi, chociaz czy ty tego dozyjesz?
  • @Tralala - życzę Tobie żeby twoji rodzice i teściowie zrobili takie zakupy ale na jeden dzień przed śmiercią, żebyś został jedynym spadkobiercą "zakupów"= kredytów. a po za tym to jeszcze ci życzę żebyś złapał korone, raka i złamał kręgosłup. a tak naprawdę to przemyśl sobie to co napisałeś i życzę Ci żebyś zmądrzał.
  • @Tralala - Zobaczymy jak ciebie będą kołować jak będziesz miał tyle lat, pewnie do toalety sam nie dasz rady pujść a dla pani szacun.
  • @Luc. - A ty to penie katolik jesteś.
  • @Gnoom - akurat nie nie wieżę w żadne takie bzdety mam po prostu własne zasady. tak dla jasności to Ci jeszcze dodam że jakiś czas temu dokonałem apostazji czyli wystąpiłem z instytucji kościoła do której zapisali mnie moi rodzice jak miałem około 2 miesiące. A ty komu dajesz się manipulować?
  • @Luc. - Mam seniorów w rodzinie. Nikt nie jest taki głupi. Głupotę trzeba nazywać głupotą. Jak będę stary to też nie będę brał udziału w takich przedsięwzięciach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Tralala(2021-02-27)
Reklama