UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To znaczy ma być budowane za naszej pieniądze tylko dlatego, żeby potem w tym więzieniu jaja w kieszeni mieszać? Jeżeli tak myślisz to wiemy, dlaczego w Polsce jest tak źle, a przestępcy śmieją się wprost uczciwym podatnikom, nie mówiąc już o organach ścigania, na których też idzie ogromna ilość kasy. Zresztą nie ma o czym mówić szkoda czasu, przecież wszyscy widzimy jak te wspomniane konwencje wpływają na olbrzymią ilość przestępstw i przestępców, więc pytam, dlaczego za naszą wszystkich kasę ma taką menda jedna z drugą być w więzieniu nakarmiony, oprany itd. , itd. ? Do roboty zagonić i tyle !!!!!
  • Kpisz? Na nic nie wpływają. Po prostu przestępcy byli, są i będą. Podaj mi kraj gdzie nie ma przestępstw? W USA jest kara śmierci i jest tam wielokrotnie więcej zabójstw w przeliczeniu na 1 milion mieszkańców jak w Norwegii, gdzie najwyższa kara to 21 lat więzienia. Teraz podaj mi kraj, gdzie nie ma narkotyków. Niby dlaczego ja mam utrzymywać jakiegoś gościa w pace, bo zażywa prochy? Co mnie obchodzi, że on je zażywa, sam sobie szkodzi, a nie mi czy tobie, więc co cię obchodzi co on robi? I jeszcze za nasze podatki chcesz takich utrzymywać.
  • Poza tym, co myślę, to nie ma znaczenia, bo Polska podpisała konwencje ONZ o prawach człowieka i nikt nie wprowadzi tutaj takich norm, o których mówisz, bo Polska zostałaby uznana na arenie międzynarodowej za kraj, w którym łamane są prawa człowieka i zapewne objęta sankcjami jak Korea Północna, w której są właśnie obozy pracy, Iran, Białoruś itp.
  • W Polsce państwo to za dużo wtrąca się w życie obywateli i w wiele rzeczy jest u nas uznawane za przestępstwa i wykroczenia, gdzie w innych krajach są to legalne rzeczy. Np. w Niemczech piwo czy wino mogą pić już 14 latkowie w obecności dorosłych, a 16 latkowie mogą samemu sobie kupować w sklepie. U nas potem trąbią w mediach, że młodzież ma problem z alkoholem, a tam w Niemczech nie ma problemu, bo sobie młodzież idzie i kupuje legalnie i nikt tam się na zastanawia nad takimi sprawami jak u nas, a spożycie piwa na głowę jest tam wyższe jak w Polsce, pomimo tego, że tam 6% ludności to wyznawcy Islamu, którzy nie piją.
Reklama