UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wiem śmiać się, czy płakać, gdzie jest prawdziwe prawo, - jeśli coś sie bierze i za chwilę oddoje jest to normalna pożyczka, owszem nie uzgodniona z właścicielem na jakich warunkach, i w tym wypadku właściciel może mieć roszczenie z tytułu użytkownia pojazdu, zużycia paliwa itp. , ale nie może oskarżyć o kradzież, bo przecież auto jest, stoi pod domem. Taki psikus nie może stać na ròwni z przestępstwem zabòjstwa, gdzie niejednokrotnie bylliśmy świadkami wyrokow za zabòjstwo poniżej 10 lat. Dlaczego prawo samo w sobie dopuszcza się takich paradoksòw, dlaczego zbrodnia zbòjstwa stoi pod względem kary na ròwni z głupim żartem(gdyby jednak doszło do wypadku to oczywiście żart zamieniłby sie w przestępstwo). Czasami odnoszę wrażenie, że prawem zajmują się ludzie nie mający nic wspòlnego z nim.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Gdzejestprawo(2021-06-02)
  • @Gdzejestprawo - Komentujący widzę mają tu mentalność złodzieja. .. Pożyczka nie uzgodniona. To inaczej. Ja zabiorę Ci samochód. Ty to zgłosisz na policję. Ja Ci po tygodniu oddam, a policja stwierdzi ok - to była pożyczka sprawa skończona. Jak buchniesz np. talerz ze sklepu Ciebie złapie ochroniarz to mówisz spoko panie spoko ja na dzień pożyczam a potem oddam i zapłace 30 groszy. Tracę wiarę w ludzi z elbląga. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Tralala(2021-06-02)
Reklama