UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • brak rozsądku oświetlenia na rowerach brak elementów odblaskowych na ubraniach rowerzystów brak dobrej woli rowerzystów do sygnalizowania skrętu (pewnie wszyscy rowerzyści mają chore stawy )wymuszanie pierwszeństwa, nagminne przejeżdżanie na pasach dla pieszych itd.
  • W pełni popieram, wczoraj widziałem jako kierowca o zmroku gdy jest najgorsza widoczność dwóch nieoświetlonych rowerzystów, bez kamizelek, bez kasków, widać ich było z 20-30 m. Ja się pytam gdzie jest wtedy policja. W ogóle nie reaguje na nagminne łamanie przepisów drogowych przez 80-90 % rowerzystów. Teraz piszę to jako rowerzysta. Generalnie większość rowerzystów nie zna przepisów drogowych i dlatego dochodzi do kolizji. Nie wiem dlaczego policja od razu zabiera prawo jazdy kierowcy a co zabiera rowerzyście jak większość nie ma żadnych uprawnień. Ponadto dlaczego na przecięciu się ścieżki rowerowej z chodnikiem na wysokości przejść dla pieszych nie białych pasów czyli rowerzyści mogą powodować kolizje z pieszym i będą na prawie. Kto spowodował, że przy niektórych skrzyżowaniach są podpórki dla rowerzystów. Czy to są inwalidzi. A może zrobić jeszcze daszki. Nie chcę krakać ale to kwestia czasu gdy te podpórki przyczynią się do wypadku lub jego spotęgowania, oby nie. Pytanie do władz miasta czy nie są to pieniądze, które mogłyby być spożytkowane na inne cele?. Rowerzyści maja za dużo praw i jeszcze uzurpują sobie następne.
  • @Bolko - Ten Pan rowerzysra jezdzi dobrze oswietlony
Reklama