UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A towarzysz Robert K to jeszcze śpi że brak komentarzy o prawicopatologi i libkach nieudacznikach itp
  • RobertKoliński Nic nie rozumicie, towarzysze malkontenci - skoro sami, bez mojej tu nawet obecności podnosicie wątek prawicowej patologii i neoliberalnych nieudaczników - a szkodników! - to w sposób oczywisty znaczy, że moja praca u podstaw przebiegła tu nadzwyczaj pomyślnie i mogę przekierować siły i środki na inny, bardziej wymagający mojej socjalistycznej uwagi odcinek, nie tak?:)#SocRev 🚩 [Brawo Sąd! Jeszcze jakieś roboty publiczne i prace społeczne warto zawsze w takich przypadkach kapitaluchom zasądzać, tak na przyszłość:)] Hashtagi: #przyroda, #ekologia, #trujaki, #szkodniki, #barbaria
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2021-12-02)
  • RobertKoliński Nie że śpi, tylko że lib-Portel mu #RiGCz-owe komenty notorycznie usuwa, cenzor-aborcjoniści i neolibu POputcziki jedne; Hashtagi: #NiszczNeoliberalizm, #IdaBrunatni, #wyzysk, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2021-12-03)
Reklama