UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przed szpitalem miejskim na ul. Królewieckiej jest 6 miejsc bezpłatnych dla niepełnosprawnych a w większości zajmują je ludzie sprawni ruchowo. Swego czasy kobieta z wyglądu 60 lat butelką wody myła sobie szyby wykonując skomplikowana ekwilibrystykę ciałem, naprawdę była ponad przeciętnie sprawna ruchowo! osoby o kulach na wózkach nie mają gdzie parkować, osoba o kulach i z wózkiem potrzebuje szerokiego dojścia do auta i możliwości otwarcia drzwi by zająć miejsce. Mi dojście o kulach z parkingu do drzwi wejściowych szpitala zajmuje ponad 20 minut i jestem dosłownie "zlany potem". Dosyć CWANIACZKÓW z załatwionymi na LEWO plakietkami i bezczelnie zajmującymi miejsca dla ludzi niepełnosprawnych. My nie mają wyboru wy chcecie zaoszczędzić 5 zł na parkingu.
  • Niektórzy są opiekunami takich osób i mają prawo parkować, jeżeli chory ma kartę i był przywieziony przez kogoś
  • rozumiem, że to Ty wybiłeś szyby?
  • Aby jeszcze ci opiekunowie korzystali z przywilejów kiedy faktycznie wiozą osobę niepełnosprawną.... Te papiery są wydawane zbyt łatwo a i mentalność polaczków wiadomo jaka jest.
  • Właśnie jeżeli jesteś opiekunem to możesz po podwiezieniu osoby niepełnosprawnej przeparkować auto- je niestety nie mam opiekuna i nie ma kto pomóc i muszą czekać aż ŁASKAWCA zwolni mi miejsce. Już tak dwie wizyty mi przepadły. Podwozisz kogoś doprowadzić pod gabinet i iść zwolnić dla niepełnosprawnego którego nie ma kto podwiesić i sam musi podjechać( tak miałem po drugim budynkiem reumatologia, onkologia, gdzie się leczę. Młody człowiek zajmował miejsce dla niepełnosprawnych bo podwoził i siedział sobie w aucie. A mógł odjechać na inne miejsce i tak czekać na osobę którą przywozi.
  • syty głodnego nie zrozumie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    mieszkaniec 5(2022-08-30)
  • Nieprawda, bardzo ciężko od lat dostać taką kartę
  • A jak przyjechał ktoś z dzieckiem lub osobą, która porusza się z jego pomocą?
  • Ja z dzieckiem po amputacji nogi jeżdżę na rehabilitacje, do lekarzy itp i nie raz miałem sytuacje że miejsca były pozajmowane to parkowałem na zwykłym, płaciłem te kilka złotych i stałem i nie marudziłęm, ale odkąd. pod przedszkolem nr 19 jest parking dla klientów przedszkola od 5 rano do 17 i pewien starszy Pan powiedział że ma to w d@#&e i będzie tu parkować i gdzieś ma niepełnosprawne dziecko ja od tamtej pory jest miejsce na kopercie to staje i mam gdzieś czy się to komuś podoba czy nie a jak jest normalne miejsce to staje na 2 i tyle. Ale fakt jest taki że jest za mało miejsc ale nikt z tym nic nie zrobi bo lepiej kasę trzepać.
  • @nwo - Poważnie na dwóch miejscach stajesz bo masz niepalnosprawne dziecko ? Szacun. jesteś prawdziwym polaczkiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Żenada do 2(2022-08-30)
  • @nwo - Gdyby dziecko po amputacji miało ochotę przeżyć wspaniałą przygodę sportową proszę odwiedzić IKS ATAK sekcję parahokeja, naprawdę warto, Są też inne sekcje sportowe i można coś podpasować. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
  • @nwo - Gratuluję logiki. Na 4 parkuj złośniku. Dziecko pewnie pójdzie za przykładem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Kraj "bo mi się należy&#(2022-08-30)
  • @Kraj "bo mi się należy&# - Ja jestem złośnik ? Parkuje na 2 żeby z auta z dzieckiem wysiąść bo co poniektórzy parkują tak że raz wysiąść się nie da a dwa auto obstukane, po drugie jakoś nie widzisz problemu jak dziadek powiedział że ma gdzieś wszystko ? Po trzecie dlaczego ja mam się przejmować innymi skro większość ludzi ma w pi@# resztę i z premedytacją robią na złość ? Ja już patrze tylko i wyłącznie na swoją rodzine a jak masz jakiś problem to możemy się spotkać i porozmawiać.
  • @Kraj "bo mi się należy&# - A ty kim cwaniaczku jesteś zwykłym bucem to trolowania w necie, fakt jest taki że zarówno część posiadaczy karty nie powinna jej mieć jak i część "normalnych" powinna być leczona... inna sprawa dlaczego parkingi są płatne przed szpitalami ? na komeńskiego toć to przecież dziura na dziurze i brak miejsc. Żeromskiego nie wiele lepiej. Dlaczego policja ani straż miejska nie potrafi zrobić porządku na parkingach ?
  • @Żenada do 2 - a może nie ma jak wysiąść z auta ? normalnie czasami człowiek ma problem bo kretyni prawojazdy w czipsach znajdują i nie potrafią zaparkować o dewastowaniu innych aut nie wspomnę, ale tak czepiaj się jak sytuacji nie znasz... racja polaczku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Bat na idiotów(2022-08-31)
  • @Kraj "bo mi się należy&# - pod szpitalami wszystkie miejsca powinny być darmowe to raz, dwa zdecydowanie więcej miejsc dla niepełnosprawnych, więcej wyrozumiałości dla opiekunów i osób niepełnosprawnych, a u nas każdy na każdego patrzy jak by miał zamordować, bo ten za wolno jedzie, bo ten zaparkował tam gdzie ja chciałem, ten się na mnie spojrzał, ten jeździ lepszym autem, ten gorszym, ten wygląda jak oszołom a tamten się odstroił, pozwól że zgadnę jesteś katolikiem ? typowe. Patrzmy na siebie a nie na innych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Piekielnik(2022-08-31)
  • @nwo - O masz Ci los. A gdzie jest napisane, że miejsce dla osoby niepełnosprawnej ma czekać puste bo Ty nadjeżdżasz. Gratuluję roszczeniowego podejścia do życia. Jak Ci mandat wypiszą to też będą mieli gdzieś Twoje skamlanie, za zajmowanie dwóch miejsc parkingowych kierowcy grozi mandat w wysokości 100 zł i jeden punkt karny. Nie znajdziesz tam zapisu - nie dotyczy opiekunów z dziećmi po amputacji.
  • gdzie on napisał że ma czekać? Napisał że stawał i płacił jak nie było miejsca to raz, dwa nie widziałem jeszcze policji żeby mandaty wypisywała na parkingach, baaa nawet wzywałem policje bo gość na osiedlu bez identyfikatora zaparkował z zewnątrz i co ? Zgadnij.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Piekielnik(2022-08-31)
  • Powiem Ci tak, zaplace chętnie te 100 zł przynajmniej będę miał auto niepobijane. Druga kwestia ja niczego nie oczekuje od nikogo mam gdzieś te niebieskie miejsca, daje sobie radę bez nich, zresztą tak samo mało mnie interesuje opinia innych. Morał i tak jest jeden po czytaniu komentarzy że i tak większość gdzieś innych ludzi i to w każdej kwestii nie tylko tych głupich miejsc. Całe szczęście kończę z tym durnym miastem bo to stan umysłu.
  • @Piekielnik - Napisał, że jak koperta zajęta po złości zajmuje dwa. Mądre to ? Żałosne przedstawienie. Nie wiem gdzie Ty dzwonisz, Policja podejmuje każdą interwencję dot. auta na zakazie, nieuprawionego postoju. W 20min wyjaśniasz cwaniaczka bo to szybki i łatwy pieniądz dla budżetu. Pojawia się też problem roszczeniowych wspólnot, gdzie wymalowana koperta opatrzona jest bezprawnym znakiem - miejsce tylko dla mieszkańca bloku tego i tego...
Reklama