UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Inżynierze do rzeczy, do rzeczy. Dyspozytor w elektrowni No więc w sumie to jest tak, że przez te mądrale ze sztabu musiałem wyłączyć czwarty kocioł. Jak teraz wyłączę jeszcze dwójkę, no to może od biedy przez tydzień się wyrobimy jakoś. Dyrektor elektrowni Teraz rozumiem. Więc obniżycie temperaturę o parę stopni. .. Tak. .. I wszystko będzie grało. Tak, tak. .. znaczy. .. yyy. .. no. .. nie za bardzo, bo w tej chwili już dajemy na mieszkania piętnaście stopni, jak obniżymy o kilka to będzie dziesięć stopni, no to to jest mróz. Co pan radzi? Dyspozytor w elektrowni Ja nad tym myślałem panie dyrektorze. To jest najdłuższa nitka, ta na te nowe osiedla: Ursynów, Natolin, Służew. Najdłuższa, więc straty energii mamy największe, do pięćdziesięciu procent w sieci. Dyrektor elektrowni Co pan powie? Do pięćdziesięciu procent? Teraz to wszystko tam jest nieizolowane, nieotynkowane, szpary w oknach. .. znowu pięćdziesiąt procent tracimy. Coś podobnego no. .. Dyspozytor w elektrowni Ale to jeszcze nie wszystko. Połowa mieszkań niezasiedlona i ogrzewamy pustostany. Pięćdziesiąt procent w cholerę idzie. No to niesłychane. Tracimy sto pięćdziesiąt procent ciepła. Wyłączyć. Natychmiast wyłączyć. Panie dyrektorze ja wiedziałem, że pan potrafi podjąć prawidłową decyzję. (Pokazuje pracownikowi, by zakręcił zawór. )Władek! Ej
  • no rano sie budze i jakos kaloryfery nie grzejom, no to jak juz wstałem to umyje naczynia z wczoraj, odkrecam wode i jakas niezagorąca leci, czekam az zleci zimna i nic caly czas ciepla, a wczoraj na smalcu zmarzyłem i gary tłuste woda nie chce roztopic pozostałosci tluszczu, pozostaje gotowac wode w czajniku, dobrze ze pieca nie rozebrałem
  • Trzeba coś pomyśleć żeby się odłączyć od tych miejskich monopolistów. To zimno, to wody nie ma. Nie jestem zadowolona z ich usług.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Oleńka z Zawady(2020-10-21)
  • @Oleńka z Zawady - Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
  • Nasi dostawcy ciepła już dawno wpadli na ten pomysł i obniżyli temperaturę czynnika w sieci. Zwiększyli przepływ w węzłach u odbiorców i nikt nic nie zauważył. A po pewnym czasie puk, puk, dzień dobry przepływ musi być jak w umowie, jak Panu zimno to trzeba zamówić większą moc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Proste jak drut(2020-10-22)
Reklama