UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te wojsko to harcerze, te czołgi to pobawić się można zero sprzętu wszystko o 59 lat do tyłu. Ruskom to mogą myć tylko a nie wojować Siedzą po koszarach jako ruchome cele do strzelania Harcerze, prawdziwy są na misjach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    16
    Aleks12@wp(2021-04-12)
  • @Aleks12@wp - Skąd to wiesz? Jesteś źle poinformowany więc nie zabieraj głosu. Byłeś chociaż w wojsku?
  • @Aleks12@wp - Spokojnie, spokojnie. Nie musisz az tak sie tym jarac, to, ze vie nie przyjeli z powodu niedyspozycji intelektualnej, nie jest powodem do takiej nerwicy.
  • @Aleks12@wp - Popieram Aleksa. Wojsku niewiele dzieje się, siedzą, bo siedzą. Byłem z zasadniczej służbie i przez chwilę ZAWODOWEJ i powiem wam, że nigdzie indziej nie wynudziłem się jak w wojsku. Z tych nudów postanowiłem odejść ale zacznijmy od początku. Przez rok czasu zastanawiałem się czy iść do wojska, ponieważ zastanawiałem się czy wytrzymam fizycznie ale postanowiłem, że jednak podejmę wyzwanie i dostałem się. Ku mojemu zdziwieniu o kulturę fizyczną dbało się tylko z rana, zaprawa 3 km i to jeszcze nie wszyscy, zdziwiłem się, że wojsko nie ćwiczy się walki wręcz czy z bronią itd. Argumentacja rozbrajająca, bo wojsko połamie się i pójdzie na L4.Plan zrealizowanych przedsięwzięć to lipa, dowódca kompani tylko podpisuje, że zrealizowane, raz w miesiącu masz strzelanie luz rzadziej, raz na 3 m-c wymarsz na jakieś 10 km, a tak to nic ciekawego, a zapomniałem w poniedziałek masz "ćwiczenie musztry". Przez pierwszy miesiąc byłem zadowolony, że niewiele dzieje się ale później coraz bardziej wkurzało mnie to nic nie robienie. Hashtagi: #BylyZolnierz
  • @Aleks12@wp - W resztę dni to było przesidywanie na garażach lub kompanii ale tak cicho, żeby Dowódca Kompanii lub Batalionu nie słyszał lub wypadła Ci służba. Mało jest kadry przełożonych którzy są zaangażowani i chcieliby coś przekazać i nauczyć, tak więc jest to idealna "służba"dla leniwych i to jeszcze sporo płacą. Takich sytuacji mógłbym mnożyć i dawać przykłady, a ja bałem się, że nie dam rady fizycznie, nawet niektórych 20-parolatków byłem na głowę pod kątem fizyczności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Były Żołnierz(2021-04-12)
  • @Emel - z ruskim trollem dyskutujecie, ich łatwo poznać, wszystko co polskie, zachodnie czy amerykańskie to beeee, a wszystko co ruskie jest super
  • @Aleks12@wp - Nie jestem ruslki czy też inny troll. Po prostu nie rozumiem dlaczego w wojsku nie ma podstawowych zadań, takich jak walką wręcz, obsługa, a przede wszytkim przyzwyczajenie się do broni i nie mam tutaj na myśli, tylko strzelania, poruszanie się w terenie z kompasem jak i bez. Jak dla mnie takie ćwiczenia powinny być przy najmniej raz w tygodniu, a nie siedzenie i branie dużej kasy za nic, dlatego zrezygnowałem z wojska. Niezły przykład pokazuje co wojsko myśli o szeregowych, . Jest pododdział alarmowy czyli patroluje całe koszary, a żołnierz idzie w patrol z gołymi rękoma, a przepraszam mają radio, aby wezwać pomoc. Gdzie OCHRONA pilnuje strategicznych obiektów z bronią i czy to nie jest absurd. Pewnie wojsku myślą, że jak da się broń szeregowemu, to zaraz będzie strzelał do wszystkich. To jest moje zdanie i uważam, że wojsko jest potrzebne ale nie w takiej formie, jak teraz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Były Żołnierz(2021-04-13)
Reklama