UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo Prawo i Sprawiedliwość spełniło marzenia pokoleń mieszkańców Elbląga. Budowa polskiego Kanału Sueskiego sprawi że w Elblągu powstanie wielki port jeden z czterech portów Rzeczypospolitej a cały region stanie się czymś w rodzaju Sant-Tropez czy naszej polskiej Chorwacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    54
    TeofilSkorupa(2022-08-16)
  • @TeofilSkorupa - Teofil powrócił ! Pierwszy post po przerwie urlopowej i od razu włazi w zad Francuzom i reklamuje Chorwację. Wielki port na parkingu dla TIRów. Na zdjęciu parking dla TIRów i gdański terminal kontenerowy w tym samym widoku satelitarnym Google Maps. Bystre oko dostrzeże pewne różnice...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    GłębokaMyśl(2022-08-16)
  • @TeofilSkorupa - Nie wiem co bierzesz, ,, ale zmień dilera....4port RP. o czym tym mówisz... statki do 100m zanurzenie do 4,5m i taka sucha teoria..... Gdzie to zacumujesz. ? Czym rozładujesz? Gdzie zmagazynujesz??? Nie ma nic... Ani dróg ani infrastruktury... Mało tego sam "Port Elbląg nabrzeże na 1taka jednostkę.... Reszta jest elektrociepłowni browaru zamechu itp..... Mało tego jak już kiedyś ten 100m statek wpłynie to trzeba będzie czekać aż wypłynie bo na zalewie nie zacumuje na przeczekanie....
  • @TeofilSkorupa - Takie moje pytanie ilu tych pokoleń. Bo przed 45 rokiem sobie radzili
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Paweł 678(2022-08-16)
  • @TeofilSkorupa - Ty jeszcze żyjesz? myślałem, że ciebie wylali, "panie"
Reklama