UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziś Józef Piłsudski czy Ignacy Mościcki, Aleksander Dębski stanęli by obok Kaczyńskiego. Kaczyński i PiS to narodowo lewicowa partia. Lewica = PiS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Konfederacja(2020-10-23)
  • RobertKoliński @Konfederacja - Raczej kazaliby im kury iść szczać prowadzać:)Niemniej w pewnym sensie PiS rzeczywiście można uznać za partię narodowo-socjalistyczną, podobnie jak zresztą brunatnych patusów z Konfabulacji, którzy kiedy kryzys im w oczęta tęskniące za rozumem zajrzał, to przypomnieli sobie nawet o lewacko-marksistowskich pomysłach:) Hashtagi: #IdaBrunatni, #patoprawica, #WyrokNaKobiety
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    11
    RobertKoliński(2020-10-23)
  • @RobertKoliński - Szanowny Panie. Lewica i jej ideologia gospodarcza i społeczne nie jeden kraj doprowadziła do ruiny nawet w dzisiejszych czasach vide Wenezuela czy Kuba. Więc proszę, żaden z Pańskich lewicowych argumentów do mnie nie trafia bowiem jestem człowiekiem doświadczonym który przeżył erę radosnej twórczości socjalistycznej, erę pięciolatek, czynów społecznych i wiem co to znaczy UB a potem SB. I zapewniam Pana że nigdy w dziejach cywilizacji ludzkiej nie było sprawiedliwości społecznej bo taki stan jest do osiągnięcia niemożliwy. To tak jak w naturze zawsze jest słabszy i silniejszy.
  • @Konfederacja - W zasadzie mogę się z tym zgodzić z małą poprawką. Różnica polega na tym że Piłsudski potrafił wziąć krótko za szczękę tamto społeczeństwo. Ale ono było jednak zupełnie inne, nie było roszczeniowe.
Reklama