UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przychodzi kobieta w ciąży do lekarza i mówi: przyszłam na zabieg. Lekarz: proszę Pani dlaczego Pani chce to zrobić? Kobieta: Nie mam warunków na dwójkę dzieci. Proszę przyjść jutro i przyprowadzić swoje pierworodną pociechę. Matka na drugi dzień przybyła z synkiem. Lekarz popatrzył i powiedział: proszę posłuchać, aborcja to niebezpieczny zabieg, ,, To nie zabieg tylko zabicie dziecka, które nosi Pani pod sercem. Mi zależy na Pani życiu i zdrowiu, jest Pani moją pacjentką. Mam propozycję zabijmy Pani synka, a dziecko które ma Pani pod sercem niech Pani urodzi. .. To dobra propozycja dla Pani zdrowia fizycznego, duchowego i psychicznego. Pani jedno dziecko będzie miało zdrową mamę. Kobieta nie zgodziła się. Urodziła córeczkę - piękną. Dlaczego tak zrobiła?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Mama dwójki dzieci(2020-10-23)
  • @Mama dwójki dzieci - Kobieta poroniła w 15 tygodniu ciąży jest załamana, w tym samym czasie w gabinecie na oddziale pani położna pyta swoją przełożoną co robimy z płodem?Odpowiedź przełożonej:wynieś do kotłowni jak zwykle. To się nazywa ochrona i poszanowanie życia.
Reklama