UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak jak było tydzień temu komentowana odpowiedź Wiceprezydenta, facetowi moim zdaniem chodzi o uzyskanie pieniędzy. Tam nikt nie mieszka jest zakład sprzedający nagrobki. Rozwiązanie ronda jest bezpieczne.
  • Tam nie ma żadnego zakładu, w jakim celu publikujesz kłamliwe komentarze?
  • Nie kłam i nie siej fermentu. To jest posesja z budynkiem mieszkalnym. Nie jest tam prowadzona działalność.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Ja wiem(2023-03-22)
  • A nagrobki stoją, bo właściciel jest kolekcjonerem :D
  • Rondo jest dla Tomasza, dolny południowy wlot, tylko dojazd od tyłu przy rondzie zrobić musi do posesji przez mur. Pozbędzie się też problemu podniesienia ulicy Łęczyckiej jak zlikwiduje wjazd od niej. Nagrobki ma dla ozdoby pewnie na działce i jest tam zameldowany rozumiem więc wjazd od tyłu przy rondzie nie przeszkadza. Dolny wlot na rondo jest też dla nowego osiedla które ma tam powstać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    RondoNaTak(2023-03-22)
  • @RondoNaTak - Co wy trolujecie o nagrobkach, tam nie ma żadnego nagrobka. A propozycję wjazdu z drugiej strony przecież miasto odrzuciło, wiązało by się ze zmianą projektu.
  • Grubo się mylisz. Ten facet tam mieszka z żoną i psami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Anika5(2023-03-22)
  • @ Ja proponuje wjazd od południa do posesji po przeciwnej stronie niż obecny od północy z Łęczyckiej. Miasto słusznie odrzuciło propozycję wjazdu od wschodu do Tomasza z ul. Łęczyckiej tuż przy zakrętach. Na wylotowej ulicy z miasta nie powinno być zjazdów do posesji tylko jedna droga zbiorcza i jeden wlot dla kilku domków. Dlatego zaproponowałem wjazd od tyłu posesji z wykorzystaniem dolnego południowego wlotu na rondo jako dojazd bo podobnie jak on nie wierzę że połączą to rondo z 7mką przez okólnik :-(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    RondoNaTak(2023-03-23)
Reklama