UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Koło dwa razy mniejsze wysepki dwa razy większe... a kim jest ten pan żeby zmieniać projekt ronda, jakie uprawnienia posiada żeby wydawać opinie?! Czy raczej działa wyłącznie we własnym interesie. Zmniejszanie koła ronda utrudni przejazd autobusów, już jeden taki paszkwil zrobili przy wiadukcie i PKS gdzie teraz autobus przejżdża po rondzie, bo inaczej się nie da.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    jaaa2589(2023-03-23)
  • @jaaa2589 - rondo na drugim szkicu jest odwzorowaniem ronda położonego dalej na Łęczyckiej; tam jeżdżą tiry i autobusy. @RondoNaTak - Miasto odrzuciło propozycje wyjazdu od południa, wyjazdu od wschodu nikt nie rozpatrywał. Chociaż nie ma to znaczenia w tej sprawie, to oświadczam, że na terenie posesji nie jest prowadzona żadna działalność gospodarcza, ja ani żona nie prowadzimy żadnej działalności gospodarczej, nie domagam się chodnika i nie chcę w żaden sposób "dorobić" na inwestycji. Po prostu chcę mieć możliwość bezpiecznego wyjścia i wyjazdu z posesji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Pikus1963(2023-03-23)
Reklama