UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeśli dziecku nie dzieje się krzywda, a mimo to nie odpowiada Pani opieka w przedszkolu, proszę przenieść dziecko do innego przedszkola - gdzie będzie lepiej, lub jeśli Pani pracuje zwolnić się z pracy i zająć się dzieckiem, jest jeszcze ewentualność, że Pani już nie pracuje a dziecko prowadzi do przedszkola w myśl zasady "bo mi się należy"a w tym czasie "lata Pani po sklepach, lub po psiapsiółkach na kawie". Są trudne czasy i takimi pretensjami robi Pani pod górkę rodzicom/rodziną które chcą normalnie pracować i w miarę normalnie funkcjonować. Mnie nie stać na to by pozamykali żłobka i przedszkola a ja miałbym siedzieć z dzieckiem. JEŚLI DZIECKU NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA proszę nie panikować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    40
    11
    Tomasz85(2020-11-17)
  • @Tomasz85 - bezsensu ten komentarz.
  • Bezsensu ten art.
  • @Tomasz85 - Człowieku, czy ty wiesz co piszesz? Tu nikt nie kwestionuje dobrej woli i doświadczenia życiowego w niańczeniu dzieci pań sprzątających. Tu chodzi o przepisy i ewentualne konsekwencje w przypadku zdarzenia bądź wypadku. Co wtedy powiesz policji czy prokuratorowi? Oczywiście, że wielu pływaków bez uprawnień lepiej udzieli pomocy osobie tonącej. Tylko co z tego? Czy jak nie będzie człowieka z uprawnieniami ratownika, to na basenie sportowym go nie potrzeba? Nie zmieniaj prawa i nie każ nam akceptować jego naginanie, bądź łamanie. Tu jest potrzebna nagana. Pani rzecznik, co dalej z tym fantem? Nic? Będzie departament chronił i bronił?
  • @Tomasz85 - Brawo. ..
  • Jesteś pewien ze nie było nauczycieli ?
  • Co Ty za bzdury gadasz?? Po 1.Zanim Pani wylewa żale na forum i sieje zamęt w i tak trudnych czasach, zapytała Panią dyrektor o zaistniałą sytuację?? Po 2.skąd wiesz że to sprzątaczki?? Po 3.Skąd wiesz i masz pewność że te "sprzątaczki"nie mają odpowiedniego wykształcenia i uprawnień. Po 4.W razie wypadku to nie ja będę się tłumaczył nikomu. Ps. Trochę szacunku się należy każdemu kto pracuje i nie ważne czy jest sprzątaczką, bo w tym art. odnoszę wrażenie iż sprzątaczki są traktowane jako gorsze?? Jak wspomniałem, skąd Pani wie czy to sprzątaczki, a może to księgowe, pani administracji - a może inne "nowe"panie oddelegowane z innego oddziału?? A tak pozatym teraz ludzie wykształceni pracują fizycznie - bo zarabia się więcej i jest praca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Tomasz85(2020-11-18)
Reklama