UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pobłażliwość niczego go nie nauczy, tyle że następnym razem nie pozostawi swoich danych. Zlikwidować Straż Miejską, nie potrafi skutecznie działać. Stwarza pozory. Jak tam Tico na przeciwko Szarych Szeregów 3 - 4 dalej stoi, dalej was przerasta ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  2
  NIE dla Hejtu Wojtuś R.(2020-05-18)
 • @NIE dla Hejtu Wojtuś R. - ZWYKLE SPRAWY ICH PRZERASTAJA. .. .. ALE BRANIE NiEZLYCH PENSJI ZA NIC. .. TO JUŻ, ŻENADA. .. .. Jestem za likwidacja tej instytucji też bym chciał brak kasę za Darmo. .
 • @NIE dla Hejtu Wojtuś R. - A fiesta mk3 w furgonie na przeciw Sz. Szeregów 8-11 nadal stoi??; )Co do kary wymierzonej temu syfiarzowi, to śmiech na sali. Nadal będą wywozić śmieci do lasu, jak się nie uda jeden transport to posprzątamy (i tyle), a z 5 razy za to się uda - i jesteśmy. .. No właśnie?? Zarobieni?? Skoro można za darmo na wysypisko wywieźć określoną ilość na wysypisko bezpłatnie. A i jeszcze niech władza zamyka na klucz nawet śmietniki na ulicach by przyjezdni nie wrzucali do tych koszy tylko na ziemię. Po co zamykać śmietniki gdy wszyscy powinni płacić - więc co za różnica do którego śmietnika wrzuci się, a no taka że kara za złe segregowanie. I tu dochodzimy do sedna - prawo które nie ma za dużo związanego z ekologią, a z kasą pod przykryciem ekologii
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  Jasiuuu(2020-05-18)
 • @NIE dla Hejtu Wojtuś R. - Tico czasami stoi czasami leży😆