UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale pani ma problemy. Proponuje spedzac wolny czas w piwnicy. Tam jest cisza i spokoj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    217
    123
    Cpr(2020-06-15)
  • @Cpr - Przyłączam się do dobrej rady :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    42
    ElblazankaEg(2020-06-15)
  • @Cpr - To jest realny problem który nie powinien być ignorowany. Samolotem lata kilka kilkanaście osób a cierpi na ziemi tysiące. Proszę tego nie bagatelizować. Do piwnicy nie pójdę bo mieszkam w domu a nie w boku. Dla ciebie stanie przed klatką schodową to relaks dla mnie nie koniecznie. .
  • Jakie tysiące, chyba nie mają co robić to siedzą i piszą te swoje pisma i skargi- lotnisko w Elblągu istnieje od 1915,a od którego roku mieszkają tam ci ludzie? Co nie wiedzieli, że na lotniskach jest hałas? Żenujące zachowanie ze strony tych, co piszą te skargi.
  • Nie, to nie jest żenujące. popieram skargę mnie też to irytuje, każdy ma prawo do spokoju i szacunek za odwagę, że zdecydowała się pani to nagłośnić. Jeszcze powinni też zrobić porządek z tymi koszącymi trawę w niedzielę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    20
    popieram(2020-06-15)
  • Nawet duże lotniska komercyjne nie ignorują takich skarg. Flota samolotów jest coraz nowsza a tu latają stare "kukuruzniki"przyznaje rację niektóre pewnie z1915 i nie dość że hałasują to strach że spadna
  • Zamiast piwnicy proponuje wyprowadzić się na wieś, tam cisza i spokój
  • Taka jest prawda, przy schronisku dla zwierząt też gość się wybudował kilka lat temu i raptem mu chałas przeszkadza, co głuchy był wcześniej? Kumiele też wyprostowali zmienili bieg rzeki bo osiedle (wdzięczności pacjęta)co rok zalewało (LECZ UWAZAM ZE ZANIM POSTAWILI TAM SWOJE DOMOSTWA TO WODA JUZ WYLEWAŁA)no a teraz to woda zeszła i niema czym basenu wypełnić ot i cała prawda na durne skargi, najlepiej to dachami zabić ten elblag razem że starówką bo tam mieszkańców też za głośno. Hashtagi: #Elblazanin
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    11
    Se/g(2020-06-15)
  • Sam się wprowadź. Co za bezczelne chamstwo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    11
    Marbino(2020-06-15)
  • @popieram - A dla mnie jest żenujące, Ile lat to lotnisko tam jest, a ci co tam mieszkają i im przeszkadza to co nie wiedzą, że na lotnisku są samoloty? Samoloty mają silniki, takie rzeczy to wiedzą nawet 5 latki. Jak ktoś się zdecydował mieszkać koło lotniska to musi zaakceptować hałas.
  • @Se/g - hałas! pacjenta!
  • T0 nie samoloty tylko złom
  • @Cpr - A ja zapraszam na osiedle leżące przy samym lotnisku. Spedzcie cały weekend przy firmie attyka. Napewno wam się spodoba taki odpoczynek :) Hashtagi: #Osiedledebowa
  • @Se/g - Hałas piszemy przez h A pacjent w ten sposób
  • Mieszkamy w blokach z klatka scbodowa :)hrabino z tym ze zapracowalismy wlasnymi rekami a nie po niemieckich mieszkancach naszego miasta i jeszcze marudza hehe. Dla mnie tu jest spokoj bo wczesniej mieszkalismy w centrum a tam traktory autobusy tramwaje to byl horror.
  • @popieram - Jeszcze z tymi co maja domki a parkuja przy blokach :). to jest bezczelnosc :).
Reklama