UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zaprzestałem oddawać krew kiedy okazało się że nie zakwalikowali nas krwiodawców do pierwszej grupy podczas szczepień przeciwko covid a zaliczyli tam nauczycieli którzy siedzieli w domach i nauczali zdalnie. Można powiedzieć że mam focha, tak mam bo to było nie fer i się wku. .. łem, od kwietnia 2020 nie oddałem ani kropli, jeszcze mnie ten foch i wk. rw trzyma. Dla tych którzy będą zaraz mnie hejtować informacja że oddałem ponad 25 litrów, mam odznakę 1- go stopnia i należy mi się odznaka"zasłużony dla zdrowia narodu"tylko nie należę do żadnego koła i nie ma mnie kto zgłosić. Zapewne będę oddawał jeszcze krew.
  • Szacunek. też tak uważam
  • Szacunek dla Ciebie, ale ta władza wszystkich skłuci i wszystko spier. .. i. To są żli ludzie po linii partii PIS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    gorszy sort(2021-11-27)
  • Ja przestałem oddawać gdy dowiedziałem się że krew to zwykły towar handlowy i punkty zarabiają na mojej chęci pomocy innym. Dają 8 czekolad bardzo niskiej jakości a sami dostają "275 zł - za jednostkę krwi pełnej konserwowanej"(prawo. pl) Z dkms też się wypisałem gdy przeczytałem ile zarabiają na dawcach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    To nie uczciwe(2021-11-28)
  • Może to uratowało twoje zdrowie lub życie, tylko dziękuj.
Reklama