UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tylko żeby się nikt nie dziwil jak za kilka dni będzie 1000 nowych chorych na dobę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  13
  yelou(2020-07-30)
 • @yelou - na bank. .. będzie ich MYLION. a czekajcie Wasz premier, ewangelistach Vatowiecki, bo nie mój, coś mówił na wiecach wyborczych andżeja: "Epidemia koronawirusa jest w odwrocie". A ten drugi ewangelista Łukasz S, mówił. I tu cytat. Robert Mazurek, RMF: Wie pan, że we Włoszech brakuje maseczek, a w Polsce, w internecie sprzedaje je się jako antywirusowe. Pomagają? Łukasz Szumowski: Ale nie wiem, czy doustnie, czy na ręce? Mazurek: No niech się pan już nie wygłupia. Taką maseczkę zakrywającą. Szumowski: No nie pomagają, one nie zabezpieczają przed wirusem, one nie zabezpieczają przed zachorowaniem. Takżę ja się słucham wytycznych naszych ewangelistów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  6
  Tralala(2020-07-30)
 • @Tralala - Jak byś mu trochę inteligencji to byś słuchał że zrozumieniem. Maseczki nie chronią przed wirusem tego kto nosi, ale ograniczają jego rozprzestrzenianie się. Dzięki temu, że ka noszę maseczke Ty jesteś bezpieczniejszy, bo jak kichne stojąc dwa metry od Ciebie to Cię nie opluje Aki na z wirusem, tylko maseczka go ograniczy. Po to trzeba nosić maseczki. I to jest tłumaczone od początku i i nas i na całym świecie. Czego tu nie rozumiesz? Tylko przez takich ignorantów nienależących maseczek powstaje problem.
 • Poczytaj sobie co się w Holandii dzieje. Czemu nie ma przymusu noszenia maseczek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tralala(2020-07-31)
 • "Ponieważ z medycznego punktu widzenia nie ma udowodnionej skuteczności noszenia masek, rząd zdecydował, że nie będzie w kraju obowiązku noszenia masek niemedycznych". "Jest on zdania, że nieprawidłowe noszenie masek, w połączeniu ze słabym przestrzeganiem zasad dystansu społecznego, może zwiększyć ryzyko przenoszenia koronawirusa. - Uważamy, że jeśli masz zamiar używać masek (w miejscach publicznych), to musisz dobrze się do tego przygotować - dodał. "EOT.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tralala(2020-07-31)
Reklama