UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs „Talerz pełen zdrowia” rozstrzygnięty

 
Elbląg, Jedna z nagrodzonych prac,
Jedna z nagrodzonych prac, fot. nadesłana

Wychodząc naprzeciw potrzebom dnia codziennego: jak trzymać formę - jak żyć zdrowo, świetlica szkolna Szkoły Postawowej nr 14 zorganizowała międzyszkolny konkurs plastyczno- techniczny „Talerz pełen zdrowia”. Nagrodzeni uczniowie w otrzymali dziś (20 lutego) upominki książkowe.

Celem organizacji konkursu była troska o zdrowie naszych uczniów, ich prawidłowy rozwój fizyczny oraz popularyzacja zdrowego trybu życia i racjonalnego odżywiania się.
       Do naszej szkoły wpłynęły 24 plastyczne prace z 8 placówek oświatowych. Każda z nadesłanych prac odznacza się ciekawym wyborem formy, kreatywnością w rozwiązaniu tematu plastycznego. Jest również odpowiedzią, że dziecko wie, co powinno znaleźć się na talerzu w zdrowym odżywianiu. Talerz pełen zdrowia dla uczestnika konkursu to codzienne spożywanie warzyw, owoców, nabiału,węglowodanów.
       Werdyktem jurorów w składzie : Aneta Obrębska, Wiesława Witucka, Anna Daczkowska, nagrodzono następujące prace:
       I Miejsce- Julia Łukaczyk, SP nr 19
       II Miejsce-Olga Marciniak, SP nr 19
       III Miejsce- Maciej Bojaczuk, SP nr 11
       III Miejsce - Oliwia Koteluk SP nr 18
       Wyróżnienia - Mateusz Okoński, OSW nr2; Roksana Maciejewska,  SP nr 15,
       Praca Zbiorowa - Karolina Kotowska OSW nr 2
       Nagrodzeni uczniowie otrzymali upominki książkowe.
       Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i serdecznie gratulujemy. Ekspozycja nadesłanych prac, na zwiedzenie której serdecznie zapraszamy, znajduje się w stołówce szkoły.
Anna Daczkowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama