UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Poszedłem do sklepu (osiedlowego, a nie walczyć w biedronce) po kilogram cukru. w lipcu 4,50zł, teraz 7,0 zł. Pisowcy ile to procent podwyżki? Czy może wam obliczyć bo sami nie umiecie?
  • @Np. - to są jakieś jaja, u nas cukier 7,99 !!! tak w Polo market na cenówce 4,99 - Pani przy kasie stwierdziła, że to końcówka i podrożała. Ten sam cukier w tym samym opakowaniu w Chorwacji po przeliczeniu 3,5 pln. Kupujcie polski cukier haha.... ale nie w Pl, tu każdy nas dyma. Tak było z piwem EB w Polsce był brak importowali z Niemiec (piwo robione w Eg) sprzedawali po 6 pln. gdzie w Niemcach to samo piwo po przeliczeniu kosztowało 1,99 przy zakupie skrzynki. Notabene znów widzę, braki EB w sklepach.
  • Ja zawsze jak widzę te ceny, mówię - "dobra" zmiana. Ale zagorzały pisowec powie nie przesadzaj, czego się czepiasz. Dopiero jak sam doświadczy to "a ja im naprawdę wierzyłem - co za skur.... y"
  • A z czego, proletariacka władza PIS, ma datki brac dla wyborców. Zbraknie datków - skończy się władza. Tyle
  • @Np. - Z cukrem to jest jakiś inny wał. Wszędzie w normalnej cenie, tylko nie u nas. Ktoś nakręcił sztuczną panikę, a suweren to kupił i nakręcali się wszyscy nawzajem. Sk.. yny podnosili sztucznie cenę, a d.. ile brali w hurtowych ilościach.
Reklama