UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Matura.to.bzdura - Droga maturzystko, czyż nie podpisywałaś się wcześniej jako babunia, lub milion innych pseudonimów, a w rzeczywistości jesteś strajkującą nauczycielką ( co najmniej dyplomowaną). Żaden przy zdrowych zmysłach maturzysta nie popiera nauczycieli za to co robią, i nie wyraża się z takim "zrozumieniem" o walce o przyszłość edukacji ( czyli pieniądze dla nauczycieli)
  • Przykro mi, że tak to odbierasz. Interesuję się sprawami, które dotyczą mnie i moich bliskich - w tym młodszej siostry. Siedzi ona od 8 kwietnia w domu, co wcale nie wychodzi jej na dobre. Ale mając lat 19, w moim przypadku 20, nie patrzy się już tylko na dobro jednostki, ale ogółu. Chcę by moja siostra trafiła na nauczycieli z pasją, którzy przekażą jej wiedzę w taki sposób jak mi. Niestety, nauczanie to nie jest wolontariat - to praca! Wielu wspaniałych nauczycieli, którzy mnie uczyli jeszcze kilka lat temu odeszło - i odchodzą kolejni. Ludzie ze wspaniałym podejściem do dzieciaków i młodzieży, potrafiący nie tylko przerobić materiał szkolny ale też nauczyć nas podejścia do życia i spojrzenia na świat. Chciałabym móc zostać po studiach w tym kraju ze spokojną głową o edukację moich (przyszłych) dzieci...ale cóż, na razie sprawy mają się tak, że lepiej młodym wyjechać do Finlandii :) a potem zdziwko, że nie chce się nam zostawać w Polsce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    Matura.to.bzdura(2019-04-24)
  • @Matura.to.bzdura - I uważasz że ta polityczna rewolta cokolwiek załatwi dla oświaty. Na pewno nie, Tylko p. Broniarz załatwi sobie nową kadencję z pensją kilkanaście tyś złotych. A nauczyciele i tak zostaną na lodzie.
Reklama