UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Włodek to ty?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    4
    Czytelnik.(2020-07-02)
  • admin @Czytelnik. - Wszystkim wielbicielom mojego talentu pragnę się samokrytycznie przyznać, że starcze zdziecienie czyni w moim przypadku zastraszające postępy. Tym niemniej wiek lat szesnastu planuję osiągnąć dopiero w przyszłej pięciolatce.
  • MariuszLewandowski-Fc @admin - Rozumiem że podąża Pan drogą Benjamina Buttona ale proponuję zatrzymać się na granicy wieku wyborczego. .. Jak powszechnie wiadomo wszystkie kobiety maja lat 21 /lub mniej/ proponuje zatem zatrzymać owo podróż do źródeł czasu w wieku lat 25.Gdyby zwrócił Pan dowód osobisty to bardzo zabrakłoby Pana przy urnach wyborczych a to byłoby nieuczciwe wobec wielu Pana przyjaciół. Na zdziecinienie starcze polecam małe niebieski tabletki podobno są rewelacyjne tylko zapomniałem gdzie je miałem kupić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2020-07-03)
  • admin @MariuszLewandowski-Fc - Raczej nie skorzystam z Pańskiej rady w sprawie niebieskich tabletek. Sadząc po Pańskich doświadczeniach z nimi, mają przykre skutki uboczne. Powodują jak czytam zaniki pamięci. Kto wie co jeszcze?! Poza tym z tego co pamiętam, to Benjamin doskonale sobie radził bez wspomagania :)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mariuszku, chciałeś być dowcipny a wyszło ci jak zwykle
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    patriot(2020-07-03)
  • MariuszLewandowski-Fc @admin - Myli Pan skutek z przyczyną to z powodu luk w pamięci zapomniałem co miałem zażywać. Cieszy dobra forma i fakt że jednak nie wróci Pan na tamtą stronę młodości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2020-07-03)
  • MariuszLewandowski-Fc @patriot - Poważnie ? No to się przejąłem żem że hej. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2020-07-03)
Reklama