UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co do wieku emerytalnego głos niby 16-latka, który nie ma jeszcze praw wyborczych, to czysta manipulacja. Obiecywali, że nie podniosą (jak wiele innych rzeczy)i w żadnym zakresie nie dotrzymali słowa. To się nazywa okłamywanie wyborców, tak jak teraz i wcześniej na siłę robi kandydat/cwaniak czaskowski i tak jak wcześniej uczynił to donald i jego ekipa. Co do ideologii lgtb to w Hiszpanii sądy stwierdziły, że dzieci nie należą do rodziców. .. tam też wprowadzanie zaczynało się od marszów i niespotykanej agresji roszczeniowej jej wyznawców. A co obecnie się dzieje pod rządami lewicowych władz? bezrobocie w połowie kwietnia zbliżyło się do 15 proc. , a w kolejnych miesiącach może być jeszcze gorzej. Bank centralny ostrzegał niedawno, że stopa bezrobocia może wynieść niemal 22 proc. Chyba jednak nie ta liczba robi największe wrażenie. Otóż w tej chwili na garnuszku państwa jest 21 mln Hiszpanów – czyli dokładnie 44 proc. populacji kraju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    5
    20-latek(2020-07-02)
  • @20-latek - Co ty mozesz wiedzieć o rządach PO skoro masz dopiero 20 lat. Ja mam 45 i wiecej pamietam. Nigdy wiecej PiS.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    Art :)(2020-07-02)
  • @Art :) - PIS niestety wygra, bo wybierajacy ich ludzie lubią prezenty, za które My też płacimy. Tak że też płacimy za wygraną PiS choć na nich nie głosujemy. hehe
  • @Art :) - Ty 45 latek to co ty wiesz o rzadach PO, tego czego ja nie wiem a jestem starszy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Realista1(2020-07-02)
  • To nie prezenty, a pieniadze z budzetu, ktore ida dla dzieci a na na mafie vat.
  • "pieniadze z budzetu, ktore ida dla dzieci a na na mafie vat. "- mam takie "dzieci"za sąsiadów. Dużo "zabawek"% do picia mogą sobie kupić, potem w stanie luzu, robić kolejne dzieci. Gdzie ta mafia VAT, ukaraliście kogoś, bo nie słyszałem?
  • @Art :) - A ja mam 74 I pamietam komune, post komune czyli SLD I pochodne, Unie Wolnosci, Platforme I the inner I moim zdaniem parties oparte na klamstwie, zlodziejstwie, lajdactwie. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Zbyszek1(2020-07-02)
  • @Realista1 - Polska w ruinie??? A na 500 bylo odrazu. Wiec gdzie byla ta ruina? PiS doi ze skarbu państwa ustawia seoich w spolkach wcześniej zrezygnowawszy z konkursów. Co dał PiS? Podzielil nas. Gdzie te mafie vatowskie? Nie znam zadnej sprawy ani wyroku. Obniżenie wiwku emerytalnego? Zobaczymy jak się ucieszysz ze swojej emerytury. Mamy wegla na 200 lat. Cofamy się do xix wieku. Sluchac się nie da tuby propagandy i klamstwa rządu i Dudy. Dali nam? Z naszej kieszeni naszych podatków. Pożyczę ci kasę ale podaj mi pin i kartę bankomatową. Ciemnogród. Straszenie innymi niz wyznawcy PiS. Ekity, warszawka, uklady. .czlowieku nie pamietasz tego za czasów PRL? Tylko jedyna słuszna wladza i system mialy wtedy rację i monopol na władze. Teraz zamiast PZPR masz PiS. A duda na wiecqch szkalując innych udowadnia ze nie jest prezydentem wszystkich Polaków tylko swoich wyznawców. Amen.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Art :)(2020-07-03)
  • @Art :) - skoro na 500 plus było od razu to komu platforma te pieniądze dawała he. .. .. tak jak piszesz naganiala je swoim kolsiom bo zwykły obywatel to tylko na to płacił. .. .a teraz szloch bo za mało dla Ciebie widać. .. dochody państwa powinny być dla najszerszej grupy ludzi a nie tak jak Ty bys chciał dla wybrancow
  • @Art :) - NIe od razu, bo wpierw trzeba bylo zaprac mafiom vatowskim
  • a kto ma ukarać. .. sędziowie co w polityce i "biznesie "siedza
  • @Zbyszek1 - a PIS na czym oparte? nawet na pandemi rodzina szumowskich swietnie się dorobiła, ja też przezyłam komune i napewno nie dorówna temu co się teraz dzieje, także lepiej idź pan do kościółka i pozwól młodym decydować, bo to oni z tym zostają, a pan już ma życie za soba
  • ale w mafi vatowskiej byli ludzie banasia, w TVP tego nie powiedzą
  • @Realista1 - jak jestes starszy to do kosciołka, datek wysłać do rydzyka i pozwolić młodym decydować bo to ich przyszłość, a ty pewnie mózg wyprany przez TVP
  • no i w TVP im nie mówią, że w mafi vatowskiej byli ludzie Banasia, oni myślą tylko przez pryzmat 13 emerytury, nie wiem jak można nie widzieć co się w kraju dzieje i do czego ta polityka prowadzi. .. .
Reklama