UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Konto na FB ma każdy a biletu kupić nie potrafią , ludzie przebudźcie się teraz wszystko załatwia się przez internet jak ktoś nie ogarnia to stoi w kolejce proste .Biletomat tez będzie dla nie których zbyt skaplikowany ...dzieci komuny wszystko pod nos
  • Ja nie mam konta na facebooku A jestem młoda osoba. Nie każdy ma ochotę dzielić się wszystkim że wszystkimi A Facebook to jakaś choroba inwigilacyjna połączona z samouwielbieniem i przechwalaniem się. Przez Internet nie lubię kupować biletów i wolę przy kasie. Nie narzucam innym czegoś co odpowiada tobie. Bilet powinien być dostępny w każdej formie- czy to elektronicznej czy klasycznej- papierkowej.
  • Ileż pogardy teraz dla pokolenia które przeżyło komunę hm. .'dzieci komuny '' oni chociaż potrafili sobie radzić w warunkach jakie im dano, pomimo ciężkich czsow potrafili żyć zgodnie, a dzisiaj co pogoń za swiecidełkami i posiadaniem, a w czym niby jesteście lepsi. A przecież każdy z pokolenia wieku średniego miał rodziców lub dziadków z dzieci komuny jak piszesz. .wstyd.
Reklama