UWAGA!

Na poczcie kartą zapłacisz, ale nie w weekend

 Elbląg, Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację tekstu
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację tekstu (fot. pixabay.com)

- Na poczcie w Centrum Handlowym Ogrody można płacić kartą tylko od poniedziałku do piątku. W weekendy nie, bo zabierają terminal na główną pocztę. Gdzie tu sens? - pyta nasz Czytelnik. Po naszej interwencji Poczta Polska zapewnia, że od najbliższego weekendu nie będzie już z tym problemu.

W CH Ogrody funkcjonuje agencja pocztowa Poczty Polskiej. Działa także w weekendy, choć jak sygnalizuje nasz Czytelnik, nie w pełni.

- Byłem ostatnio w sobotę na poczcie w Ogrodach i chciałem zapłacić kartą. Pracownica poczty powiedziała, że w weekendy kartą zapłacić nie można, bo nie ma terminala. W dni powszednie terminal ktoś przywozi z poczty głównej i odwozi wieczorem. W weekend nie, bo wtedy poczta główna nie pracuje i nie ma kto go przywieźć. Gdzie tu sens i logika? - pyta nasz Czytelnik.

W imieniu Czytelnika interweniowaliśmy u rzecznika prasowego Poczty Polskiej. - W agencji pocztowej w Centrum Handlowym Ogrody przy ul. płk. Dąbka w Elblągu - płatność kartą i BLIKiem za pośrednictwem terminala POS będzie dostępna od najbliższego weekendu, tj. 18.09.2021 r. Wcześniejszy brak dostępności tej opcji w weekend wynikał z przejściowych problemów technicznych, za co przepraszamy – napisała w odpowiedzi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama