UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wiem, że będę za to krytykowany, ale w dzisiejszych czasach ta linia była by w ogóle nie używana (oprócz weekendowych przejazdów w wakacyjnym okresie)więc wydatek rzędu 500 milionów mija się z celem i jako podatnik jestem przeciwny. Lepiej wydane pieniądze by były gdyby w tym miejscu zastąpić tory ścieżką rowerową
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    130
    82
    Pil(2020-11-25)
  • @Pil - A 2 miliardów na przekop, który może się zwrócić za bagatela 450 lat nie jest szkoda? Ta trasa przynajmniej jakieś zyski by przynosiła, w przeciwieństwie do misia na miarę naszych możliwości. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    68
    Ryszard O.(2020-11-25)
  • @Ryszard O. - A czy napisałem że jestem za przekopem? Jestem pewien, że oprócz aspektów turystycznych ten przekop nie ma racji bytu
  • @Pil - A ja jestem tego samego zdania co Ty. Jeszcze kiedy jeździł pociąg, jeździł pusty. Oczywiście mam tu na myśli ostatnie lata istnienia tej trasy. Przecież tak na logikę ta linia została zlikwidowana z braku zainteresowania podróżnych. I taka jest prawda choćby nie wiem co mówili i pisali.
  • @Ryszard O. - Jakiego rodzaju zyski ? Połączenia do skasowania deficytowe zostały skasowane x lat temu. Połączenie zlikwidowało PKP i można im w tej sprawie co ewentualnie nagwizdać. Nie znam specyfiki omawianego projektu ale tabor zapewnia PKP, oni decydują o wszystkim co dzieje się na torach. A co ma miasto do tego ? Pojęcia nie mam.
  • Oczywiście, praktycznie nikt nie jeździł w ostatnich miesiącach funkcjonowania. Puste wagony. O wiele lepiej jak by tam właśnie ścieżka rowerowa powstała Braniewo-Elblag. Pozdrawiam Tolkmiczanin
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    8
    TOLKMICZANIN(2020-11-25)
  • @Pil - Pewnie racja
  • @Pil - Jedno nie wyklucza drugiego. Miłego dnia życzę mimo wszystko
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    rowerka(2020-11-26)
  • @Pil - a 50 mld na 500+?
  • @Pil - Popieram w 100% pomysł - więcej ścieżek rowerowych wokół Elbląga strach jeździć po tych wąskich drogach.
Reklama