UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dziwne jest to że polska pomaga na cały świat, wysyła całe tiry jedzenia, ubrań itd a nie potrafi pomóc swoim obywatelom, proszę się przyjrzeć jak żyją ludzie, w jakich warunkach, bród smród i malaria, dziś ogladałem w TV na polsacie jak urzędnicy kazali zamurować okno w mieszkaniu bo doszli do wniosku że jest nie legalne, budynek z 1930 roku nawet z papierami które przetrwały wojnę, no cóż. .. .polska. .. .ta nazwa wszystko tłumaczy, synonim głupoty i zdziczenia ---- 007
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    ewro zajuz(2021-11-23)
  • @ewro zajuz - głupi jesteś pomaga na całym świecie jednorazowo przy wypadkach losowych powódz itp a tych brudasów i leni śmierdzących trzeba utrzymywać całe życie bo on do pracy nie pójdzie też bym im nie dał niech się wezmą za pracę a nie ludzie dadzą żarcie a zapomoga na chlanie znam osoby że jak dostał węgiel z Mopsu to go i tak sprzedał na wódę i dziki to chyba ty jesteś jak żes taki samarytanin to weź ich na święta daj im chlanie i zarcie a w zamian zostawią ci wszy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Kaczor(2021-11-24)
  • @Kaczor - heh typowe dla pol. .. .aczka, ludzie są biedni bo są leniami i smierdzą, tylko pol. .. aczku nie rozumiesz że ludzie mają różną sytuację są chorzy, niepełnosprawni czy starzy, mają problemy różnej maści które można rozwiązać tylko państwo sie na nich wypięło i lepiej żeby umarli, aspirujecie do zachodu wkręcacie sobie że u nas też zachód i ewropa, postęp, demokracja, ewro sajuz, a tymczasem jesteście popychadłem i robolami i ten ukochany zachód traktuje was jak śmieci, ale emigranci i pomoc innym krajom ładnie w tv wygląda, po za tym nie powiedziałem że komuś trzeba dac wóde i żarcie to tylko pokazuje etapy myślenia :D wóda i żarcie :D no tak po polsku standardowo polskie rozumowanie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    00000000000007(2021-11-24)
Reklama