UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zgraja inteligentnych inaczej czynowników najjaśniejszej siły przewodniej naroda wolskiego wprawdzie nie zaszczyciła spotkania swoimi osobami, ale jako prawdziwi bolszewicy mają oni zdecydowanie wyrobione zdanie na temat spotkania i prelegenta. Bardzo słusznie ! ! ! PARTIA uznaje taką linię wypowiedzi za jedynie słuszną i wartą kontynuacji oraz rozwoju. Nic tak nie deprecjonuje państwa jak opluwanie trzeciej władzy. Populizm i Socjotechnika antycypując przyszłe zdarzenia już dziś wskazuje swym wyznawcom, co się stanie z wymiarem sprawiedliwości w Polsce po tych światłych i śmiałych deformach NAJDROŻSZEGO wodza Jarosława K. i jego prawej ręki Prokuratora Generalnego magistra Zbigniewa Z. oraz twarzy tej deformy, Stanisława P. ex komunistycznego prokuratora wielokrotnie bestialsko odznaczanego przez czerwoną prokuraturę za zasługi w umacnianiu ustroju równości społecznej w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Wiwat PARTIA ! Wiwat NAJDROŻSZY przywódca ! Myśl leninowska wiecznie żywa. .. Rozum nie przejdzie ! PARTIA czuwa !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    GłębokaMyśl(2020-02-29)
  • nie napinaj się tak bo Ci gumka w majtach pęknie i zaswiecisz nainteligentniejszą częścia swego ja
Reklama