UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Otwierają coraz więcej ośrodków rehabilitacji tylko coraz trudniej na tą rehabilitację się dostać, w zeszłym roku rejestrowałam się na rehabilitację kręgosłupa to mam termin na wrzesień tego roku, miesiąc temu ortopeda zalecił mi rehabilitację kolana na cito / nie mogę chodzić / to mogę się rejestrować dopiero jak we wrześniu skończę rehabilitację kręgosłupa, odczekam rok w kolejce i pewnie doczekam się pod koniec 2024r, jaki to ma sens, ja rozumiem że Fundusz nie ma pieniędzy, no to po co otwierać nowe ośrodki...
  • @mkt - W istniejących ośrodkach nie dołożą Ci sal, sprzętu, fizjoterapeutów. Jak wszędzie. Ząb boli do prywatnego stomatologa. Tak też rehabilitacja w prywatnym ośrodku od ręki.
  • Nie musisz mi mówić że za pieniądze to bez kolejki, bo to wiem, ale jeśli nie chodzi tu o brak pieniędzy to dlaczego wiele ośrodków pracuje tylko do godz.15 a później sprzęt i sale stoją niewykorzystane, nie widzę w Twojej argumentacji sensu...
  • To przeciez pisowskie państwo z pisowski NFZ jako przechowalnią, ,pisowskich wipów, ,. Dedykuje im poemat patriotyczny Juliana Tuwima, Kwiaty Polskie, ,. Ze szcególnym uwzględnieniem, ,Balu w Operze, ,... cytuje fragment z pamięci.... Dzisiaj wielko bal w operze, wszelka.....
  • @mkt - Bo.. ktoś musi tam pracować. Nawet po 15 i wykonywać te wszystkie czynności, obsługiwać sprzęt który stoi, posprztac.... a później trzeba tym osobom zapłacić. Jest to stały koszt, ktory już się tak nie opłaca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    A może za darmo(2023-03-07)
  • @mkt - Po godzinie 15 ludzie tam zatrudnieni pracują za darmo, nie używała prądu i wody ? Wszystko kosztuje. Mogą pracować na 2 zmiany i tylko 2 tyg. w miesiącu. Reszta... wolne. Jak nie ma pieniędzy to proponowane zmiany mogą tylko pogorszyć i tak zły stan tego typu zakladow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    WojciechB(2023-03-09)
Reklama