UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wierze... ktoś mnie wyprzedził.. i napisał do Was..... byłam tam wczoraj, była to moja 3 próba na zarejestrowanie sie na usg brzucha bo boli od 3 mcy..... oczywiście bez skutku..... chyba wolałabym jednak jakiś terminnawet odległy niz co miesiac odchodzic z kwitkiem..... rodzina zrzuciła sie na usg prywatne... bo zdrowie najwazniejsze... juz mi lekarz ogólna dała wykład jak prosiłam o pilne skierowanie, pluła jadem, jakbym ja ten system tworzyła... chyba warto zrobić składki zdrowotne na nfz z możliwością wyboru czy płace czy nie.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    Ana510(2022-11-30)
  • @Ana510 - A zaraz obok jest drugi gabinet, gdzie rejestracja jest normalnym trybem i czas na badanie to około 2 tygodnie.
  • do krzy, jakbyś znał realia naszego systemu zdrowotnego to oszczędziłbyś sobie tak bzdurnego komentarza.... jak masz skierowanie do konkretnej placówki to aby iść na badanie z NFZ musisz iść do tej konkretnej placówki, nieważne że pół milimetra dalej jest inna placówka, w której można dostać się szybciej....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ana510(2022-12-02)
Reklama