UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Meteor2- z kim chcesz walczyc?? psiarze sa jak po narkotykach, mowisz takiemu nie sra, ,j na trawe pod domem bo dzieci czy ktos bedzie chodzil a psiarz nie widzi problemu. To normalny>>??? Nie wydaje mi sie. .. Normalne w 1 czy 2 pokojach miec psa wielkosci swini?? no nie jest to normalne Mas zchlopie odpowiedz oby niedlugo straz latala za nimi i mandat za mandatem udanego 2018 !!!
  • @qwwe - A ja odpowiem tak: Mam psiaka- tak, mam; ba przybłedę. No mam. .. czaję życie- zwłaszcza jak z obrzydzeniem czyscilem
  • @qwwe - buty moich pociech po psich odchodach- ubiłbym tych pseudo właścicieli psów, którzy nie sprzątają GÓWIEN- czytaj odchodów swych psich pociech. I WCIĄŻ tal samo uważam- szacunek dla obydwu stron.
  • @qwwe - Zdecydowanie polepszy byt naszych pociech, bo pomimo swoich uprzedzen przekonałem się że taki czworonozny towarzysz zycia potrafi dać więcej ciepła naszym sercom niż nie jeden człowiek. Pozdrawiam i pomyślności w Nowym Roku
Reklama