UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Trzeba stworzyć nie jeden a kilka wybiegów. Nikt nie będzie latał z psem na drugi koniec miasta, żeby zwierzak się wybiegał. Najbardziej zależy mi na wybiegu w Parku Kajki, bo tam chodzę z psem. Integrują się nie tylko zwierzęta ale i ich właściciele. Od gadania o sprzątaniu po psach robi mi się słabo. Przeciwnicy wysuwają psie kupy jako argument przeciw stworzeniu wybiegu. Sprzątać należy, ale należy również stworzyć warunki psom i ich właścicielom. Chcemy by nasze psy były zrównoważone, a do tego potrzebują codziennej porcji ruchu i kontaktu z innymi psami. Skoro przepisy miejskie zabraniają spuszczania psów ze smyczy, to zakichanym obowiązkiem miasta jest stworzenie miejsca, gdzie psa można bezpiecznie z tej smyczy spuścić. Ludzie udomowili psa trochę dawniej, niż istnieją miasta, więc należy teraz wziąć odpowiedzialność za ten krok i zadbać o czworonogi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  5
  jotka(2014-06-10)
 • W zupełności się zgadzam i popieram :)
 • Takie wybiegi dla psów w Gdańsku są i nie jest to dobre rozwiązanie. Wybiegi są za małe, na takim nie ma możliwości żeby zapewnić psu codzienną porcję ruchu i kontaktu z innymi psami. Psy mają za mało miejsca, można by to porównać to kuli dla złotej rybki, która jedynie pływa w kółko i w kółko i tak cały czas bo ma za mało miejsca. Nie ma tam mowy o rzuceniu psu piłki czy patyka tak żeby nie przeszkadzać innym korzystającym z tego wybiegu. Wybiegi dla psów w Gdańsku są ale bardzo mało ludzi z nich korzysta bo się to nie sprawdza. Lepiej brać przykład z Gdyni gdzie psy mają swój park na Kolibkach, otworzyli drugą plażę dla psów i nie słychać żeby były z tego powodu jakieś problemy. Każdy w takim parku ma wystarczająco dużo miejsca żeby swojego psa wybiegać, poćwiczyć z nim i spotkać się ze znajomymi.
 • A jaki sens jest w rozdrabnianiu się? Nie lepiej stworzyć jedno miejsce z prawdziwego zdarzenia? Jak będzie kilka takich miejsc to się wszyscy rozjada i nie bedziesz miała z kim się integrować. A w jednym parku można zapewnic psom więcej atrakcji.Elbląg nie jest aż tak duży żeby byle problem z dojazdem.
Reklama