UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Psiara 2.Zgodzę się z Tobą, Trzeba mieć wiedzę na temat tworzenia i projektowania takiego miejsca. Podstawowe pojęcia z zakresu zaspokajania potrzeb psa jak widać nie są łatwo przyswajane a samo mienie psa i zapewnianie mu michy z wodą i jedzeniem to zdecydowanie za mało. Wybiegi o których tutaj mowa to kolejny tylko trochę większy twór psich toalet. Różni się tym że toaleta miała kilka lub kilkanaście metrów a te będą miały kilkadziesiąt co nie zmienia faktu że jedno i drugie świeciło i będzie świecić pustkami. Toalet nie potrzeba w parkach, wtedy pieniądze przeznaczone na budowę wc-psinki, lepiej przeznaczyć na akcję społeczną promującą sprzątanie po swoich psiakach. Na stronie fb o parku zrozumiałem, że park ma inne cele. Promuje psie sporty, aktywność ruchową psa i przewodnika jednocześnie, stanąć mają przeszkody do pokonywania przez psiaki, etc. Dowiedziałem się tam co to jest flyball a że mój pies jest zakręcony na punkcie piłek, chętnie spróbujemy swoich sił. Rzucanie dyskiem frisbee też nam się podoba ale nie wiemy jeszcze jak się za to zabrać, w trójmieście są kluby sportowe ale to dla nas za daleko. Popieram projekt i na pewno zagłosuję na niego. Niechętnie ale pozdrawiam utylizatorów psów i ich brak merytorycznych wypowiedzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    zwierzolub(2014-06-11)
  • zwierzolub skoro się ze mną zgadzasz, to po co przeczysz za chwilę, bo nie rozumiem. Napisałam wyraźnie, że park dla psów to za dużo, bo tam musi być duży teren, kto niby takowy udostępni, a po drugie, na ile wyceniana jest ta inicjatywa? Bo jak słyszę o przeszkodach i tego typu atrakcjach to znowu bedziecie mieli ponad 150tyś i się na tym skończy, czy nie lepiej zainwestować w coś mniej kosztownego, ale z korzyścią dla większego grona ludzi? Jakiego masz pieska przyjacielu? Bo skoro tak bardzo chcesz trenować sporty, a 3miasto Ci za daleko, to chyba nie masz rasowego, bo Cie na niego nie stać, a jak chcesz trenować i jeździc na zawody to też kasa potrzebna :) wiec może zrób rachunek sumienia i przemyśl czy lepiej poprzeć realne przedsięwzięcie, niż bawić się w utopię i to 2gi rok z rzędu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Psiara2(2014-06-11)
Reklama