UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Co z tego, że taki młody człowiek skończy studia- to tylko papier. Jeśli był na studiach dobry to znajdzie zatrudnienie w swoim zawodzie. A jak był średniakiem, to szuka pracy "na pośredniaku". Często studia to strata czasu. Młodzi studiują, bo trzeba studiować- nie mając pomysłu na siebie. Potem wychodzi taki byle jaki absolwent z przerośniętym ego i lamentuje, że nie ma dla niego dobrej pracy w wyuczonym zawodzie. Ale przecież nie po to ktoś kończył studia, żeby teraz pracować w sklepie lub sprzedawać usługi. Z całym szacunkiem, ale największy lament podnoszą niezaradne miernoty, a absolwenci z wysokimi wynikami od dawna robią kariery w swoich zawodach. Absolwent absolwentowi nie równy, a tych słabych nie ma co żałować. Pracy jest dużo, często dobrze płatnej - wystarczy przejść się po CH Ogrody. Tylko trzeba chcieć pracować, a nie czekać aż ktoś się zgłosi z super ofertą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  23
  Sib102(2016-09-28)
 • @Sib102 - Dobrze płatna w Ogrodach daj mi namiar to z chęcią pójdę i sprawdzę. Chyba że 7,20 netto/h to dobrze płatna praca
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  0
  PyskSkill(2016-09-28)
 • @Sib102 - Chyba upadłeś na głowę człowieku, jaki średni absolwent, czy lepszy, owszem poziom uczelni ma znaczenie ale nie można wszystkich uogólniać, rynek pracy powinien się zmieniać, a jeśli dla ciebie szczytem marzeń jest praca w CH Ogrody za 7 bądz 8 złoty to jesteś zwykłym kre****m i Ciebie to by nawet na studia nie przyjeli jak by spojrzeli na Twoje podanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Kosmaty(2016-09-28)
 • @Sib102 - Sib102 "dużo, dobrze płatnej pracy w CH Ogrody" Jestem ciekaw jaki charakter ma ta praca. .. Skoro rozmawiamy o pracy w "zawodzie" pokaż mi choćby 1 stanowisko dla informatyka, geodety, ekonomisty w Galerii handlowej. :) - Osobiście osoby długotrwale pozostające bez pracy uważam za ofiary swojego własnego lenistwa. Nic nie przeszkadza Wam aby pójść do miejsca "wymażonej pracy" i porozmawiać rzeczowo z szefem, zapytać kiedy będą etaty, jakie warunki trzeba spełniać. Można się przygotować na stanowisko które Was interesuje. Ale jeśli Waszym zdaniem rozsyłanie mailowo CV których nikt nie przeczyta, lub zarejestrowanie się w UP to maksimum Waszych kompetencji to nie dziwcie się że srają na Was wszędzie. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  CzłowiekpoStudiach(2016-09-29)
Reklama