UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dobrze byłoby gdyby na tą pielgrzymkę zaprosić tego ... z wiszącego całymi dniami nad miastem warczącego gruchota. Może by doświadczył oświecenia i przestał zakłócać ciszę nad miastem. Mieszkańcom należy się godny wypoczynek !.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    41
    Zkjot(2021-07-25)
  • @Zkjot - Sam idź z tymi zwyrolami. Będziesz miał 2 tyg spokoju. I Elbląg odpocznę od ciebie też.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    11
    System(2021-07-25)
  • @Zkjot - Ależ ktoś ma obsesję!!! Pewnie otwierając przysłowiową konserwę widzi warczący samolot. .. Współczuję. Można to leczyć tylko trzeba chcieć a nie próbować wszystkich epatować swoim problemem. Czekam na minus
  • @Zkjot - Znalazłem artykuł. W Gliwicach ten sam wlaściciel samolotu dręczy okolicę. U nas, to Strefa Baltic u nich Strefa Silesia. Tylko tam włodarze miasta się chociaż trochę tym zainteresowali. U nas mają mieszkańców w nosie. Pozwalają na to, żeby prywatna firma dręczyła ludzi. A gdzie są ekolodzy? Dbamy o żabki, kotki, pieski, tylko o ludzi nie potrafimy zadbać. Słyszałem, że w Gliwicach ludzie wzięli sprawy w swoje ręce i idą do sądu z tą firmą.
  • To nie jest problem tylko jednej osoby. Ten warkot szkodzi ludziom!!! Czy ktoś to w końcu zrozumie? Dlaczego uciecha kilku osób ma powodować udrękę dla całegk miasta.
  • Ja prd. Ile można to samo powtarzać. Do wiadomości idź. Tam podobno codziennie też codziennie jeden temat. Czego ty się spodziewasz? Chyba nikt normalny nie traktuje cię poważnie. Jak ktoś mieszka koło ulicy to jakoś nie jęczy żeby wprowadzić zakaz używania aut. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    System(2021-07-25)
  • @Zkjot - do zkjot : Mam nieodparte wrażenie że ty prowadzisz konwersacje sam ze sobą. Zrób blokadę, pikietę czy cokolwiek żeby pokazać że nie jesteś sam. Ja jakoś nie znam nikogo komu by samolot przeszkadzał. Mało tego to większość nawet go nie zauważa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Przykro cię czytać(2021-07-25)
  • i jeszcze się Pan/Pani określa jako całe miasto. .. .no no no, na jednym leku się nie skończy
  • Udręka też jest dla paru osób, a nie całego miasta. Widzisz różnicę?
Reklama