UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Najlepsze co nam Polakom wychodzi, to wybieranie oszustów i cwaniaków do rządzenia krajem, by gospodarkę rozwalili i zadłużyli Polskę, potem powstania i zrywy ruchy wyzwoleńcze. Nic z historii nie uczy nas wcale. Nie lepiej na polityczne obietnice z TV iść po prostu do ubikacji.
 • a to Polacy wybierali ruskiego cara? coś Ci się poodklejało pod deklem ze takie bzdury wypisujesz, nie pij ruskiej wódy więcej onuco
 • Medium Wybieranie cwaniaków i oszustów to już następstwo, najpierw musiały być sprzedawczyki. I jeśli to nie zostanie wyraźnie i czytelnie narodowi wyjaśnione, wszelkie powstania mogą być tylko szkodliwe. Np. religijni ludzie straszeni są diabelską liczbą 666,a kto to rozumie? Nawet szkolenie numerologiczne tego nie wyjaśni. A tymczasem znalazłam materiał rzeczywiście godny zastanowienia z witryny fakto. pl, obejrzyjcie, kochani przestępcy, którzy propagowaliście szczepienia, tytuł: "Czy ludzkie DNA ma podpis Boga?".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  Medium(2023-01-21)
 • Jeżeli można zauważyć to mamy kolejną powtórkę z historii. Robią już ją Nam nawet historycy i Historycy. A lud roboczy wytrzeszcza oczy jak przystało na, ,milczące owce, ,... Jakoś o Poczobucie pamiętacie, a o Polakach we Lwowie i okolicach to już nie? Też są gnębieni od dziesiątków lat. Ci co to przeżyli... a pamięć o tych co wyrżnięci jak zwierzęta... bez grobów to już, ,be, ,? Miliony, ,braci, ,spod nie naszych sztandarów mają wikt i opierunek, a od dziesiątków lat Rodziny z polskimi rodowodami nie mogą doczekać się powrotu. Jest ich kilkaset tysięcy, a nie miliony! Gdzie są słudzy Własnego Narodu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  takisobie(2023-01-21)
Reklama