UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nasi pradziadowie poznali się już dawno temu co to jest ruski mir czyli bida z nędzą plus zamordyzm cwoków pijanych i brudnych, trzeba o tym pamiętać bo chołota znowu się pcha i chce z nas zrobić swoich parobków,
  • @Kkbv - Od 30 lat straszycie mnie tą Rosją i jej imperializmie o jakoś do dziś Rosja nie zaatakowała Polski, bo niby po co? A, bo Rosja boi się NATO. Tego NATO, które nie może jej pokonać w jakiejś zabiedzonej Ukrainie? Tego NATO, które nie mogło jej pokonać na Bliskich Wschodzie? Tego NATO, które składa się z krajów, które są w ogromnym kryzysie? Czy może Polska jest w jakimś innym NATO? Jak Wy to robicie, że Wam się to wszystko klei?
  • Czy chciałbyś doświadczyć ruskiej przemocy i zamordyzmu? Zgłoś się na ochotnika do rosyjskiej armii. Przyjmą Cię ochoczo.
  • Medium Wtedy już Rosja musi zwyciężyć, bo inaczej w Polsce zostaniesz przestępcą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Medium(2023-01-21)
  • Medium @Kkbv - Ponieważ długość pokoleń tylko statystycznie jest zbliżona, proszę o deklarację, o które chodzi lata. Bo obaj moi dziadkowie w carskiej armii służyli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2023-01-21)
  • Dlaczego miałbym niby doświadczyć ruskiej przemocy i zamordyzmu? Ja widzę kulturę i troskliwość wśród rosyjskich żołnierzy oraz ich wielki szacunek dla wroga i cywili. Czego nie mogę powiedzieć o nazistach. Jak mnie wepchniecie do wojny, to poddam się od razu.
Reklama