UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ze zdjęć widać, że wśród ofert do pracy były nawołujące do służby wojskowej. Ten kierunek rozbudowy armii jest niewłaściwy. W obecnej sytuacji jedynym i najlepszym rozwiązaniem jest przywrócenie obowiązkowej zasadniczej służby wojskowej. Oczywiście jej czas to rok, ewentualnie 1,5 roku, z możliwością przejścia do służby zawodowej. Ta forma działań jednocześnie obok stworzenia sił wojskowych, wykazałaby patriotyzm Polaków, szczególnie tych młodych, którzy jak dotąd tak silnie akcentują swoją patriotyczną postawę popierając partie narodowe oraz w trakcie imprez masowych, głównie w trakcie meczów piłki nożnej czy podczas marszów niepodległości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    25
    Wukału.(2022-10-19)
  • @Wukału. - Sam se zrób obowiązkową służbę. Armia zawodowa to jedyne właściwe rozwiązanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    11
    czarnelubbiale(2022-10-19)
  • @Wukału. - Najlepszym dla kogo? Ja Was zmanipulowanych przez CIA bronił nie będę, a każdy polski żołnierz, który wejdzie na teren mojej posesji, żeby mnie przytargać do wojska będzie traktowany jak wróg!
  • @Wukału. - Rozumiem, że Ty jak najbardziej jesteś żołnierzem zawodowym? Czy tak jak w Rosji - dziadki nie nadające się już do służby, każą młodym iść walczyć. A jeśli patriotyzm wg Ciebie wyraża się jedynie w przymusowym przelewaniu krwi, to współczuję niedojrzałości. Patriotyzm może mieć różne formy, do wyboru: uczciwa praca, udzielanie się w stowarzyszeniach, udział w wyborach, pomaganie słabszym i potrzebującym czy choćby nieopluwanie swojego kraju. Każdy niech wybiera.
  • @Wukału. - W Polsce mamy całą masę tzw. niebieskich ptaków którzy kiedyś poboru uniknęli, czas na ponowne wprowadzenie obowiązkowego poboru na okres 6 miesięcy. Kiedyś każdy mężczyzna po ukończeniu studiów odbywał obowiązkowe przeszkolenie wojskowe, oprócz zajęć na studiach.
Reklama