UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszyscy zapierniczaja w robocie od świtu do zmierzchu. Fryzjerzy, restauratorzy, sklepy wszyscy normalnie charują. Zresztą większość ludzi pracowała bez większych przerw normalnie. Ale jaśnie oswiecona kasta nauczycielska do roboty nie pójdzie! A później jeszcze urlopik płatny dwa miesiące!! A rodzice mają sobie sami nauczać dzieci po pracy bo nauczyciel wyślą zrób to i to i trzeba siedzieć z dzieckiem pi pracy. Się pytam za co biorą pieniądze w pełnym wymiarze nauczyciele?! Wstydu nie mają!! Jak nie strajk to epidemia! Nauczyciele już odwykli od normalnej pracy, tylko roszczenia wieczne mają. Co obecne pokolenie dzieci wyniesie ze szkoły?! Opóźnioný i zmarnowany rocznik to będzie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    20
    UtDixit(2020-06-01)
  • @UtDixit - Jestem nauczycielem. Prowadzę lekcje łącząc się z uczniami. Tłumaczę materiał dzieciom tak, by zrozumieli, wykonujemy ćwiczenia, każdy ma możliwość zadania pytania i udzielenia odpowiedzi gdy pytam ja. Wprowadzam materiał z dużym przemyśleniem i tak, aby nie zasypywać dzieci zbędnymi informacjami. Podczas lekcji, gdy łączę się z dziećmi widzę, że rozumieją. Prace domowe są na miarę ich możliwości, a nie możliwości Rodziców. Jestem też mamą dwóch uczniów. Syn i córka odrabiają lekcję samodzielnie, a gdy potrzebują mojej pomocy, pomagam im, bo od tego mnie mają. Kocham własne dzieci i swoją pracę i poświęcam się aby wszystko działało sprawnie. Jak długo i ile razy mam się jeszcze tłumaczyć komuś kto mnie nie zna, nie wie jak ja pracuję, nie wie ile czasu wszystko mi zajmuje i nie wie że się naprawdę staram. .. ?
  • @MJ - Tak, ale wszędzie są czarne owce, i mi rodzicowi głupio gdy zostawiam dziecko przed kam. nie wtrącając się, nawet jak nie wie - od tego jest nauczyciel by wytłumaczyć. Za to część rodziców nadskakuje i nawet podczas trwania zajęć np. czyta za dziecko, a dziecko tylko powtarza po rodzicu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Tomasz85(2020-06-01)
  • @Tomasz85 - Na to, że rodzic robi coś za dziecko nie mamy wpływu. Nawet wtedy gdy dzieci chodziły do szkoły zdarzały się przypadki, że praca domowa to była praca rodzica, pana z korepetycji czy rysunek siostry. Niektóre dzieci mają takie problemy, że potrzebują Rodziców na każdym kroku, tego nie zmienimy. Takim dzieciom trzeba współczuć, bo nie dość że mają małe możliwości to jeszcze Rodzice czasem nie uczą ich samodzielności. No cóż. ..
  • @MJ - To prawda mam firme i dlatego nie mam duzo czasu zeby robic lekcje za dziecko moja corka sama robi lekcje. Jest ogarnieta daje rade i baaardzo dobrze sie uczy. Przykro ze inne dzieci nie daja rady.
  • @MJ - To się chwali. Nestety wielu nauczycieli przesyła tylko listę zadań i jeszcze ma pretensje o nieterminowe oddanie, fochy strzela. ..
  • @MJ - Na truskawki Hashtagi: #Tr
  • Dziękuję za merytoryczny komentarz i taką zwykłą, ludzką życzliwość. ..
  • Szkoda słów na takich ludzi. ..
  • Nauczyciele są od tego aby uczyć dzieci i to w szkole a nie przez kompa w domu. Do roboty jak wszyscy normalni ludzie!
  • Baju baju będziesz w raju.
  • nauczyciel poradzi sobie na truskawkach, ale ty przy tablicy - wątpię!
Reklama