UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O jakich cię ciach mówicie w Mosie- pan od judo pracuje na etat w I V lo, szkole sportowej i w Mos, pan od triatlonu na pewno etat u miluszowej i mos i stowarzyszenie. .. mam wymieniac wszystkich? A pan wicedyrektor mos to prezes klubu. Moge isc dalej bo wiedze mam. Nadal o dzieci chodzi?Chyna własne.
  • Bardzo proszę niech pan wymienia ja też tam pracuje zobaczymy co pan wie na mój temat
  • I co z tego, ze pracuje w szkole. .. Ale pracuje solidnie popołudniami i odnosi sukcesy, dzieci są szczęśliwe, rodzice zadowoleni. Każdy nauczyciel gdzieś dodatkowo pracuje - korepetycje, na basenie, w internatach, w szkołach prywatnych, prywatne lekcje, . .. , bo chcą przeżyć do 1go. A ten pan od judo to pracuje a nie udaje, a przy tym wygrywa w zawodach ogólnopolskich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    protestuję(2020-05-29)
  • Jak to łatwo insynuowac. .. Czy Pan wie ile godzin pracują np. na zawodach? Ile kosztuje udział w zawodach? Gdyby było tak dobrze to te sale i wyposażenie nie byłyby w takim stanie. Proponuję przed krytyką zobaczyć jak to wygląda wewnątrz, jak deszcz przecieka i obsługa szmatami zabezpiecza. .. Ale przecież MOS ma taki wypas kasy że trzeba to jeszcze dobić cieciami kadrowymi. .. no tak wtedy zatrudnienie bedzie podobne jak stan budynku. .. . Trenerzy tam ciężko pracują i mają prawo otrzymywać za ta pracę godne wynagrodzenie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Gość,,(2020-05-29)
  • @protestuję - O, ciekawe. A działalność gospodarczą mają czy na czarno? Ponad 6000 brutto podstawowa pensja nauczyciela z etatem 18 godzin. Jak etat jest 18 godzin to ma się czas na inne prace. Super.
  • To kto mnie okrada, bo moja pensja po ponad 30 latach tyle nie wynosi!!!!!
  • A ile wynosi brutto z trzynastką i dodatkami?
  • a jakie to dodatki?????
Reklama