UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wielki szacun dla Was, przeszłam korone, trafiłam do Ostrody na oddział dzieki Waszej determinacji nie odesłano nas gdzie indziej, chociaz gorliwie probowano. Widziałam jak sie meczycie w tych maskach i stroju, a mimo to usmiech goscił Wam na twarzach. Wasze zachowanie i podejscie, bardzo mnie uspokoiło, mimo, że sytuacja i moj stan nie był za ciekawy. Wam naleza sie podwyzki za ciezka prace, nie lekarzom i pielegniarkom, ktorych nie widac na oddziałach covidowych. Lekarz pokazuje sie raz na dwa dni, pielegniarka trzy razy dziennie po godzinie. Obowiazuje teleporada w szpitalu. Pacjetow covidowych nie reanimuje sie na oddziałach, o tym sie nie mowi i nie pisze. Ale ci ktorzy wyszli z takich oddziałow na własnych nogach to wiedza. A wy jestescie tymi ktorzy ida na piewszy ogien, najbardziej narazeni i najbardziej przemeczeni. DZIEKUJE WAM ZA POMOC I PRAWDOPODOBNIE URATOWANIE MOJEGO MŁODEGO JESZCZE ZYCIA.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    5
    Odpowiedzialna(2020-12-05)
  • @Odpowiedzialna - I sama się na tym oddziale wyleczyłaś? Bo przecież lekarzy i pielęgniarek nie było widać. Puknij się w łeb zanim coś napiszesz. Ratownicy mają ciężką pracę ale pielęgniarki i lekarze na oddziałach covidowych również.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Janosik(2020-12-05)
  • @Janosik - Rzeczywiście. .widać po przykładzie szpitala w Iławie czy Poznaniu. Strrrrasznie zapracowani. .. kitu proszę nie wciskać, bo obecnie to piguły więcej kawkują niż pracują (na zwykłych oddziałach). Nie wiem jak jest na covidówce, ale skoro człowiek leży na podłodze i nie ma kto do niego podejść lub innym pacjentom każe się opiekować współlokatorami na sali (Iława)to nie wiem gdzie widzisz tą trudną i ciężka pracę. Jestem za nie podnoszeniem wypłat pielęgniarkom- DAĆ W KONCU RATOWNIKOM. To oni uwijają się jak mrówki i walczą z opryskliwym personelem szpitalnym, który nie chce przyjmować pacjentów.
  • @Odpowiedzialna - Co ty babo pieprzysz że pielęgniarek nie ma na oddziałach kowidowych a kto ci kroplówki podłącza mycie tlen w ciężkich butlach woZi Ubierz się w ten kombinezon i pracuj jak one to zobaczysz jaka to wygoda po całym dniu pracy docen to bo dzięki pielęgniarkom zyjesZ
  • Gość przestań wpuenian tymi swoimi komentarzami
Reklama