UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Raz jedyny miałem do czynienia z sędziami w Elblągu. Nigdy więcej, a po drugie sędzia musi być człowiekiem a nie chamskim gburem. Być może nie wszyscy tacy są, ale jak słyszę wszędzie mówią, że idziesz po wyrok a nie po sprawiedliwość. W moim przypadku tak właśnie było, niestety w tym kraju za dużo skazuje się ludzi niewinnych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28 8
  (2020-02-25)
 • Potwierdzam sam zostałem poszkodowany przez sędziego i prokuratora z Elbląga jako niewinny zostałem skazany
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 8
  sad73(2020-02-25)
 • No oczywiście, sami ku**a niewinni zostali skazani!!! Ja pier. .. .Zostałeś skazany w pierwszej instancji? Jest druga, potem do Apelacyjnego. Czy może jednak z pokorą przyjąłeś wyrok, bo. .. .. byłeś winny?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  Ploterek(2020-02-26)
 • @Ploterek - Mało widać jeszcze wiesz !!!!! Możesz się odwoływać do kogo chcesz, rączka rączkę myje, czyli tzw. układ zamknięty. Zastanów się za czym coś napiszesz!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  awatar z gór(2020-02-26)
 • @Ploterek - Słyszałeś może jak ludzie dochodzą swojej niewinności ponad 20 lat??? Tacy ja Ty chyba jednak nie mają kompletnie pojęcia, jakby z innej planety.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  (2020-02-26)
Reklama