UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Zawsze mnie zdumiewa że przy takich cenach nieruchomości, właściciel woli trzymać pusty lokal niż go wynająć i mieć z niego zysk.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  72
  2
  Vvvfgg(2021-10-12)
 • @Vvvfgg - A kim jest ów tajemniczy właściciel ? W ciemno można stwierdzić, że pies z kulawą nogą nie chce tego wynająć i za 10,- PLN / mkw. Miasto, wspólnota mieszkaniowa tejże nieruchomości, czy prywatny właściciel lokalu na poziomie parter ? Dopiero doprowadzenie tego lokalu do stanu używalności daje możliwość wynajęcia tego pod cokolwiek handlowego lub usługowego. Lokalizacyjnie centrum miasta i ten rejon miasta leży pod kątem atrakcyjności pod wynajem. Wpompować miliony w remont i adaptację lokalu to strzał w kolano.
 • RobertKoliński Niech władze miasta przekażą ten punkt na lokal partyjny Razem w wieczne użytkowanie - wyremontujemy w czynie społecznym, a i lud pracujący będzie miał pożytek i zawsze na kawusię czy po wywrotową literaturę będzie mógł swobodnie, bez architektonicznych i społecznych barier wpaść:)🚩 #Educate, #Agitate, #Organize Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  23
  RobertKoliński(2021-10-12)
 • @RobertKoliński - Oczywiście jak to komuchy mają w zwyczaju oddać Wam za darmo?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  5
  Pytam(2021-10-12)
 • @RobertKoliński - Nie warto. Poparcie wam w dół pikuje.
 • RobertKoliński @Pytam - Dlaczego zaraz za darmo? Może być za symboliczną złotówkę, tudzież z 99.9% bonifikatą - a co, my gorsze od czarnego luda? xd #RefugeesWelcome 🚩 #konstytucja #prawo #socjalizm #równość #RiGCz 🚩 Hashtagi: #KomisjaMajatkowa, #POPiS, #kler, #tusk
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  13
  RobertKoliński(2021-10-12)
 • @RobertKoliński - Zadałem Ci pytanie, dlaczego mnie obrażasz? Odpowiedz proszę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  ­­­­­­Np(2021-10-12)
 • @Vvvfgg - Budynek jest prywatny i należy do PISu. Oni chcą rządzić miastem jak nie potrafią jednym budynkiem. ŻENADA. Żaden pisowiec działalności nie chce tam prowadzić bo żaden pisior nie ma o tym pojęcia (czego ogólnopolskim przykładem jest program polski nie-ład). Miasto może co najwyżej mandaty wystawiać a nie sprzątać z naszych podatków prywatny folwark.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  5
  BudynekPrywatny(2021-10-12)
Reklama