UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Jeszcze jeden z efektów i zgubnych skutków ładowania publicznych środków w nieprzemyślane, zbędne a kosztowne projekty wyborcze, jak np. tu wybudowania kampanijnego łącznika tramwajowego pod UM, który wymiótł życie i cywilizację z centrum miasta (1 Maja), za to pozostawił po sobie ruinę ekonomiczną i społeczną tamże. A teraz wszyscy razem chórem a unisono: - Dziękujemy Panie Prezydencie i Wam, Wraży Kapitaliści!; #KapitalizmKanibalizm [Są na szczęście i dobre wiadomości w tym morzu prawicowej zgrozy i samorządowego nieszczęścia; #RefugeesWelcome 🚩] Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #slupnicy, #fuszerka, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    45
    RobertKoliński(2021-10-12)
  • @RobertKoliński - Twoje posty są nudne i mdlące, oraz powodują zgagę - krypto pisowcu.
  • @RobertKoliński - Wyjaśnij, proszę wypowiedź Waszej lewicowej posłanki? Trudno Was zrozumieć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    ­­­­­­Np(2021-10-12)
  • RobertKoliński @­­­­­­Np - Chodziło oczywiście o samochody elektryczne w tej wypowiedzi jednej z najlepszych posłanek obecnego parlamentu - wiesz co to jest przejęzyczenie w nerwach przed kamerą, ciućmoku? Tj. chciałem rzec, marudny obywatelu, naturalnie; Zdarza się; ) Hashtagi: #ZnanePOmylki, #historia, #TakBylo, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    16
    RobertKoliński(2021-10-12)
  • @RobertKoliński - Zadałem Ci grzecznie pytanie, dlaczego używasz epitetów wobec mnie? Nie możesz normalnie odpowiedzieć? Wiesz co to grzeczność w ogóle?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    ­­­­­­Np(2021-10-12)
  • @­­­­­­Np - Chyba retorycznie pytasz. On nie jest całkiem zdrowy.
  • RobertKoliński @­­­­­­Np - Coś kiedyś czytałem, Wasza Eminencjo, ale potem jednak bł. tow. Lepper rzekł słusznie złodziejom, iż "Wersal się skończył!"(a POtem to jeszcze gorsze rzeczy nawet insze gadali), że tak wyedukowany przez POlską Klasę POlityczną i Religijne Autorytety postanowiłem być jednak dla odmiany bardziej szczery, niż POkorny a załgan i ułożon; I tego się mniej więcej trzymam, zwłaszcza w obliczu fałszywie grzecznych troll-zapytań różnych anonimusów:)#POkorneCielęDwieMatkiSSie, #POPiS, #patoprawica, #rak, #kaczuszki:) Hashtagi: #PrawdaWasWyzwoli, #ObroncyZwyroli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    RobertKoliński(2021-10-12)
  • @RobertKoliński - Rozumiem, że takie słowo jak: przepraszam, jest dla Ciebie mocno piekące. Spoko nie trzeba. Żegnam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    ­­­­­­Np(2021-10-12)
  • RobertKoliński @­­­­­­Np - I wice Wersal:)#GdzieSąDzieci? Hashtagi: #CokolwiekUczyniliscieJednemuZtychNajmniejszych...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    12
    RobertKoliński(2021-10-12)
  • @RobertKoliński - Koliński niestety jest tępy. Na tablicy fb ma takie piękne słowa "szacunek itp"na grafice. Jednak jak zadasz mu normalne pytanie to zacznie toczyć pianę i wyzywać. Typowe dla tego socjalisty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Tralala(2021-10-12)
  • RobertKoliński @Tralala - Wyzywać? Dobre sobie. Łajdusów, zbrodniarzy, wyzyskiwaczy i złodziei to ja zaprawdę jeszcze nie zacząłem wyzywać, na razie głoszę jedynie Dobrą Nowinę:)A na szacunek, to trzeba sobie oczywiście zasłużyć, zwyrodniali mordercy dzieci i brunatni POplecznicy rasistowskich zbrodniarzy. #PrawdaWasWyzwoli, #ObrońcyZwyroli [Psy, reż. Władysław Pasikowski] #OdPOwiednieDaćRzeczySłowo, #OjczyznaPolszczyzna Hashtagi: #cynizm, #bezczelnosc, #PropagandaStrachu, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    RobertKoliński(2021-10-12)
  • @RobertKoliński - No tak. Zbrodnia z powodów rasowych jest "bebe", ale doły z wapnem dla tzw. wrogow klasowych już są "cacy". I to tyle w temacie podwójnych standardow i zaklamania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Goń bolszewika(2021-10-12)
  • RobertKoliński @Goń bolszewika - Różnica jest taka, że ty bełkoczesz do sfajdania o zbrodniach sprzed niemal wieku, ja zaś mówię o zbrodniach, które popełniacie tu i teraz, dzieciobójcy. Czujesz różnicę, faszolku? A jeśli chodzi o standardy, to np. nasze są takie; #lewica, #KrótkaPiłka, #NiszczNacjonalizm, #IdąBrunatni, #GdzieSąDzieci? Hashtagi: #antyfaszyzm, #pushback, #ustawaWywozkowa, #bestie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    RobertKoliński(2021-10-12)
  • @RobertKoliński - pisze sie vice versa.
  • @RobertKoliński - to jest odpowiedz do komentarza ze zdjęciem gdzie posłanka od was się przejęzyczyła i ty zamiast odpisać w sposób kulturalny tak jak był kulturalny komentarz to drzesz i wyzywasz. Mam to gdzieś i te twoje mądrości z czerwonych ksiąg. Jesteś pieniacz i tylko tyle nic innego nie potrafisz. Posłem nigdy nie zostaniesz, ba nawet do rady miasta cie nie wybiorą. Trol internetowy to maks kim możesz być. A teraz do prywaciarza zapierdzielaj za miskę ryżu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Tralala(2021-10-12)
  • @­­­­­­Np - Drogi Czytelniku, proszę się nie żołądkować. .. Nie od dziś jest wiadome, że tow. Koliński prowadzi monolog na forach. Dlatego stosuj w życiu szacowną mądrość ludową, że do byka nie podchodź z przodu, do konia od tyłu, a do idioty - w ogóle. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Poinformowany(2021-10-12)
  • @RobertKoliński - Wyzywasz i obrażasz, a jak ktoś Ci palcem pogrozi, to z podkulonym ogonem na policję lecisz. Jaka rewolucja taki che Guevara.
  • @RobertKoliński - Koliński stary byku czy odpowiesz kiedy znajdziesz prace i przestaniesz żyć z naszych podatków?
  • @RobertKoliński - Głoszenie dobrej nowiny zwiastuje zawsze czarną zarazę. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    GłębokaMyśl(2021-10-13)
Reklama