UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To jest jednak szczyt, szczytów hipokryzji: Jezeli rozmawiam z nauczycielem i sam mowi, ze ludzie z jego srodowiska przesadzaja, bo faktycznie pracują 20 h tygodniowo to po co te jeki, zale itd??? Prawo do podwyzek ma kazdy-fakt, ale pisac o tym, ze my rodzice traktujemy szkole jak przechowalnie??? hello?? zyje w kraju w ktorym jest obowiazek szkolny i czy moja Jessica chce czy nie musi go wypełnic. Do was nalezy wywiazywanie sie z obowiazków pracowniczych. Wybraliscie prace w szkole a nie jako pompiarz na stacji paliw. Skad te zele?? Ja jestem murarzem i mam do swojego majstra powiedziec Panie szefie mam odciski prosze o 50% podwyzki??:) To teraz mógłby zazartowac i powiedziec : trzeba bylo zostac nauczycielem i mialbys odciski od podpierania podbódka:)) Co to wogole za prymitywne i zalosne argumenty?? Zal te wypociny czytac, chociaz słyszałem i widziałem, że ten "strajka" was specjalnie nie wycienczył: pizza, ciasto, kawki, pozartowac tez mozna bylo. .. Kogo stac z komentujacych tutaj na taka formę strajku lub wogole na jakikolwiek strajk??? Na koniec dodam, ze macie szczescie, ze zadnemu urwisowi, który musiał przez was siedziec w domu nic sie nie stało. .. Ale zaden z waszych łbów o tym nawet nie pomyślał-prawda???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    akt447(2019-04-27)
  • I pomimo obowiązku szkolnego twoja Jesika nie chodzi do szkoły w roku szkolnym, bo to wyjazd z mamusią, tatusiem na Kanary, potem w góry na narty, potem wyjazd do babci itd. I nikt nie martwi się tym. Średnio 1/5 godzin opuszczają w roku szkolnym.
Reklama