UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kot to strażak ochotnik? Strażak ochotnik to taki co jak ma ochotę to gasi!
  • Strażacy Ochotnicy mój drogi komentujący to nie tylko tacy którzy naszą jak im się chcę, bo po pierwsze nie tylko naszą, po drugie są takimi samymi zwykłymi ludźmi jak m. in. Ty i mają pracę, rodzinę i inne obowiązki, A pomagają tak samo innym zwykłym ludziom często za darmo i z użyciem zakupionego z własnych funduszy środków sprzętu. Pochwal się wobec tego jak Ty pomagasz jak komuś potrzeba takiej pomocy i ile rocznie czasu i pieniędzy że swojego budżetu do tego składasz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Strażak OSP(2022-01-16)
  • @Strażak OSP - Ja to zdrowaśki odmawiam za pomyślność, ale za free, nie biorę kasy z gminy za wyjazdy.
  • @Strażak OSP - Każdy wydaje na co chce takie hobby
  • @Strażak OSP - Pocisnąles z tym za darmo i że sprzętem kupionym za własne pieniądze. Znam system i strukturę! Nie przesadzaj!!!!. Wystarczy pół roku bez dotacji darmowych szkoleń KPP itp i z całej masy ochotników robi się garstka. .. .. zapewniam Cię!!!! Ile swojego budżetu oddałeś. .. 0 a ja zapierdzielam na 2 etaty i to z moich podatków burmistrz utrzymuje podobnie jak państwo Wszelkie OSP. .. .. Hashtagi: #Ktos
Reklama