UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Trzeba sobie uczciwie powiedzieć że jeśli chodzi o nakłady na służbę zdrowia obecny rząd jest w awangardzie jeśli chodzi o ostatnie 30 lat po takzwanej transformacji ustrojowej. Pandemia niestety zaciemnila ogólny obraz ale mimo wszystko poprawa i tak jest odczuwalna a prognozy przyszłych wydatków bardzo optymistyczne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  34
  TeofilSkorupa(2021-06-17)
 • @TeofilSkorupa - Szanowny Teofilu, za czasów Twojego rządu kolejki do lekarzy się wydłużyły, liczba lekarzy, nie mówiąc o pielęgniarkach dramatycznie zmalała. Wszystko na co politycy "zjednoczonej prawicy"się zdobyli, to rada żeby wyjeżdżali za granicę jeśli im się w Polsce nie podoba. To tyle jeśli chodzi o osiągnięcia PiSu w tym temacie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  36
  11
  patriot(2021-06-17)
 • @TeofilSkorupa - Nakłady na ochronę zdrowia w Polsce są oczywiście wciąż niewystarczające i w dużej mierze przeżerane przez niewydolną, zdezorganizowaną i półprywatną (z zakusami neolibów dot. pełzającej, całkowitej jej prywatyzacji)kastę prywaciarzy i liberałów, humorystycznie nazywających się kadrą zarządczą polskiej ochrony zdrowia, ale uczciwie trzeba przyznać, że rząd PiS odstaje tu na korzyść, jeżeli chodzi o nakłady na OZ w potransformacyjnej, post-styropianowej, sukcesywnie rozkradanej przez zachłannych, kapitalistycznych i zindoktrynowanych tym szkodniczym systemem chciwców, z którymi jako porządna lewica zrobimy jeszcze porządek. Przypominam, że porządna Lewica domaga się podwyższenia nakładów na zdrowie powyżej 7% PKB, a docelowo i więcej. I sfinansujemy to ze słusznego opodatkowania kapitalistycznych krwiopijców i aspołecznych, w tym anty-szczepionkowych, szkodników, przypominam:) Hashtagi: #lewica, #zdrowie, #WstawajJutrzenkoSwobody!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  tow. Koliński znów z RiGCz-e(2021-06-17)
 • @tow. Koliński znów z RiGCz-e - Cieszy mnie to że nawet lewacy doceniają wielki wysiłek naszego rządu i myślę że najlepiej będzie jak wszyscy zamiast zajmować się jałowym krytykanctwem będziecie w parlamencie popierać wszystkie nasze mądre i przemyślane inicjatywy bo sami musicie przyznać że jesteśmy najlepszym rządem jaki Polska dotychczas miała. Sami musicie przyznać że wszelkie lewicowe inicjatywy zbankrutowały i nie ma sensu uparcie przy nich tkwić tylko przejść na tą właściwą stronę do czego wasz elektorat ostatnio ewidentnie się skłania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  8
  TeofilSkorupa(2021-06-17)
 • @TeofilSkorupa - Etam, jeszcze lepiej będzie, jak już prawicowo-kapitalistyczne, post-styropianowe szkodniki łaszące się od 32 lat do złodziejskiego kapitału oraz partyjniackie czynownictwo anty-ludowe straci władzę i przekaże pałeczkę mądrzejszym, sprytniejszym, rozumiejącym współczesny świat młodszym pokoleniom, których zresztą pomysły dość nieudolnie próbują dziś kopiować, przedstawiając jako swoje, już od czasu lewicowego programu transferów społecznych, znanego dziś jako 500+; po co bowiem tracić czas i pieniądze na kato-narodowe, wsteczne półśrodki, skoro można mieć prawdziwą, nowoczesną, europejską lewicę w Polsce już dziś?:) Hashtagi: #MlodaPolskaLewicowa, #aWstecznictwoNiechSieSchowa;
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  tow. Koliński znów z RiGCzem(2021-06-17)
 • @TeofilSkorupa - TeofiluSkorupo. Nawet nie zauważyłeś ze to nie napisał sam Pan Robert Koliński. Tak jak zauważono ma Pan swój własny wyimaginowany świat.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Teofil Teofil(2021-06-17)
 • @tow. Koliński znów z RiGCzem - Co to za brednie, dobrze się pan czuję?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  5
  TeofilSkorupa(2021-06-17)
 • @TeofilSkorupa - To idz na pilną kolanskopie - publicznie pierwszy termin w 2022 roku. Jeszcze jakieś pytania? Kij tam że można nie dożyć bo rak się rozwija. A te badanie to przecież nie z radości tylko z musu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Tralala(2021-06-17)
 • @patriot - Teofil prześmiewcą jest.
Reklama