UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Król Kazimierz Jagiellończyk niezwiązany z Elblągiem, człowiek chce kolejnych pomników i obelisków za pieniądze podatnika. .. Słodki Karolu Marksie, faktycznie Polska powiatowa siedzi w głowach mocno. Radnym to należałoby przypomnieć, że Naczelny Sąd Administracyjny zanegował właśnie kretyńską ustawę tzw. dekomunizacyjną, wedle której elbląski PO-PiS pozmieniał nazwy ulic na koszt mieszkańców Elbląga, a nie marudzić o wydawaniu kolejnych setek tysięcy złotych na kolejne pomnikowe pierdoły. Btw, elbląsko-prokuratorski wątek afery kościelnego pedofila Jankowskiego z Gdańska jakaś prasa w naszym mieście podjęła? Tu jest sprawa istotna dla całego kraju i pomyślności jego obywateli, ale jakoś cicho jak po śmierci organisty w temacie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  RobertKoliński(2018-12-10)
 • @RobertKoliński - Jakie te klechy są perfidne. dobry przykład prałata pedofila z Gdańska
 • "Słodki Karolu Marksie" - dlaczego to nie jest uznawane za propagowanie komunizmu w Tymkraju?
 • RobertKoliński Nie wiem co to za państwo Tenkraj, ale w mojej np. Polsce, to wielki filozof i myśliciel Karol Marks jest bohaterem, który wielokrotnie w sprawie niepodległości Rzeczpospolitej w swoich pismach i przemowach publicznych występował - polecam lekturę jego np. "Dwóch przemówień w sprawie polskiej" (1848) albo "W obronie Polski" (1875). Cytat: "Istnieje jedna tylko alternatywa dla Europy: – Albo azjatyckie barbarzyństwo pod przywództwem moskiewskim zaleje ją jak lawina, albo Europa musi odbudować Polskę, stawiając między sobą a Azją 20 milionów bohaterów, by zyskać na czasie dla dokonania swego społecznego odrodzenia. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  RobertKoliński(2018-12-10)
Reklama